%100 Yeni %100 Caddy

Merak ettiğiniz fiyatlar, hayalinizdeki araçlar

Volkswagen Ticari Araçlar tavsiye edilen fiyat listesi ile kampanyalı anahtar teslim fiyatlarına göz atın.

Ticari Zeka

vdf AutoCredit fırsatlarıyla Volkswagen Ticari Araç sahibi olmaktır.
volkswagen
%100 Yeni %100 Caddy
178.000 TL'dan başlayan fiyatlarla
Yeni Caddy baştan sona tekrar tasarlandı, en küçük vidasına kadar her şeyi yenilendi. Yalnızca çekici tasarımıyla değil, yenilenen özellikleriyle daha fazlasını sunuyor. Mesela yeni helezon yaylı süspansiyon sistemiyle sarsıntılar azalıyor, konforu bambaşka bir boyuta taşınıyor. Dijital gösterge paneliyle her bilgiye anında ulaşılabiliyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliğiyle size büyük bir kolaylık sağlıyor. Park asistanı v3.0 sayesinde zahmetsizce park ediyor. Bir de opsiyonel sunulan panoramik cam tavanıyla size gökyüzü keyfini doyasıya yaşatıyor. Gelin hemen onunla tanışın
volkswagen
Crafter Okul ve Servis ile attığınız her adım bir ayrıcalık.
237.000 TL'dan başlayan fiyatlarla
Yenilenen iç tasarımı ve donanımıyla, her yolculuk onunla çok rahat. Güçlü motoru yüksek performans sunarken, yakıt tasarrufu da sağlıyor.

Kazandıran Servis'ten kazançlı çıkın.

Volkswagen Ticari Araç'ınızın aşınan parçaları %40’a varan indirimlerle yenileniyor.

Mobil uygulamamızı
denediniz mi?

Siz de hemen Volkswagen Ticari Araç mobil uygulamasını indirin, özel hizmetlerden faydalanın.
Servis indirim oranınızı görün
Online servis randevunuzu kolayca alın
Uyarı sembollerinin anlamlarını öğrenin
Tek tıkla canlı yol yardıma bağlanın
volkswagen-mobil-uygulama

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
Volkswagen Ticari Araçlar web sitesinde; Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok modellerinin fiyat listesi, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz. Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok son fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.