Yol Yardım

Hizmetlerimiz

Volkswagen sahibi oldugunuzda yalnızca konforlu bir aracin keyfini sürmekle kalmazsınız. Yolda başınıza gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı kendinizi güvende hissettiren, en kısa sürede size ulaşıp her türlü yardımı sunan bir yol yardım hizmet paketinin de sahibi olursunuz.

Çağrı 24, hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığımız an 7 gün, 24 saat Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Üstelik Çağrı 24, Volkswageninizi aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak hizmetinizde. Unutmayın, Volkswageniniz varsa yolunuz hep açık.
Hizmet kapsamımız

Herhangi bir aksilik anında bize ulaşmak hiç de zor değil. 444 89 24 numaralı telefondan bizi aradığınız anda Türkiye’nin neresindeyseniz biz de oradayiz
Acil yol yardım hizmeti

Diyelim ki acil servis yetkililerimizle görüştünüz ve aracınızın sorununun olay yerinde giderilebileceği anlaşıldı. Boyle bir durumda teknik ekibimiz zaman kaybetmeden acil yardım araclarıyla yardımınıza geliyor.

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
Volkswagen Ticari Araçlar web sitesinde; Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok modellerinin fiyat listesi, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz. Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok son fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.