Yeni Caddy

Baştan aşağı yenilendi.
%100 yeni, %100 Caddy 
Yeni Caddy size “dahası”nı sunmak için baştan aşağıya yenilendi. En küçük vidasına kadar her parçası tekrar tasarlanan Yeni Caddy’nin yeni süspansiyon sistemi ve cam tavan özelliğiyle konforu üst düzeyde. Performansı yükselen Yeni Caddy’nin motoru daha da güçlendi, şimdi tam 122 PS gücünde. Tamamen dokunmatik tuşlara sahip yeni ön konsolu ve dijital ekranlarıyla çok daha teknolojik. Ayrıca Şeritte Kalma Asistanı, Otomatik Acil Fren Yardımı gibi üst düzey güvenlik donanımlarıyla çok daha güvenli… Siz de üstün özelliklere sahip Yeni Caddy’i hakkında bilgi almak için hemen formu doldurun!
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Ticari İletişim İzni Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
Volkswagen Ticari Araçlar web sitesinde; Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok modellerinin fiyat listesi, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz. Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok son fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.