Amarok
Her Haliyle Avantajlı
Amarok Her haliyle “Yılın Pick-up’ı”
vw-paragraph
3. Kez Yılın Pick-up'ı Seçildi!
Her haliyle güçlü, her haliyle akıllı, her haliyle çekici, her haliyle “Yılın Pick-up’ı”! Amarok yenilenen özellikleri ve teknolojisi ile “Uluslararası Pick-up Ödülleri”nde yılın en iyisi oldu. Bu ödüle toplamda 3. kez layık görülen Amarok, yeni modeliyle birlikte zirvedeki yerini korudu. Hepinize çok teşekkür ederiz.

Amarok Her Haliyle Avantajlı

Amarok 2.0 TDI, 1.000.000 TL’ye 12 ay için %2,49, 24 ay için %3,44 faiz oranıyla Volkswagen Ticari Araç Yetkili Satıcılarında. Siz de hemen aşağıdaki formu doldurun, hayalinizdeki Amarok'a kredi fırsatlarından yararlanarak sahip olun.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.
Kampanya tüzel ve bireysel başvurularda Volkswagen Amarok 2.0 TDI model araçlar için geçerlidir. Kredi üst limiti Amarok 2.0 TDI, 1.000.000 TL'dir. Vade 6-60 ay olarak uygulanmaktadır. Kampanya 15 Mart 2024 tarihine kadar geçerli olup kullanılacak faiz oranları tablo içerisinde belirtilmiştir.

Diğer konular hakkında bilgi sahibi olmak için 444 5833 numaralı müşteri ilişkileri hattımızdan bizlere ulaşabilir veya tüm Volkswagen Ticari Araç Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.