Transporter Pikap

Güçlü, konforlu ve çok dayanıklı.

Yükleme Hacmi
5.8 - 6.7 m²
Motor Gücü
110 PS - 250 Nm
Otomatik Vites
7 ileri DSG teknolojisi
Güvenlik
Elektromekanik servo direksiyon

Yeni tasarımı ile hizmet etmeye hazır.

Volkswagen’in yeni tasarım diliyle yorumlanan Transporter Pikap, keskinleşen hatlarıyla şimdi çok daha çekici.
Alüminyum kasa.
Alüminyum kasa ile hafifleyen araç daha yüksek istiap haddine ulaşır. Yüksüz kullanım esnasında çelik kasalı araca göre düşük yakıt tüketimi sağlar.
Elektrik kumandalı, ısıtmalı ve katlanabilen ayna.
Yükseklik ayarlı halojen farlar.

Akıllı tasarım

Transporter’ın kullanışlı ön konsolu, birinci sınıf malzeme ve Volkswagen uzmanlığıyla tasarlandı.
Elektronik kontrollü klima.
Elektronik kontrollü klimasıyla Transporter’ın içini kolayca istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilir, dereceyi kendiniz ayarlayabilirsiniz.
Deri kaplı ve radyo kumandalı elektromekanik servo direksiyon.
Yükseklik ayarlı, bel destekli ve kolçaklı sürücü koltuğu.
Hız limitleme özellikli hız sabitleyici.
LED iç aydınlatmalar.
4,75" ekranlı Composition Audio radyo.
Sürücü ve yolcu bölümü arasında camlı ayırma duvarı.

İşiniz, emin ellerde

Transporter, geniş iç hacmi ve her işin üstesinden gelebilecek taşıma kapasitesiyle size her türlü kolaylığı sağlıyor.
Kabin seçenekleri.
Transporter Pikap, sunduğu kabin çözümleriyle, yükleriniz için esnek bir kullanıma olanak tanır. Tek kabin ve Çift kabin
Taşıma kapasitesi.
Yük bölümünde yük kancası.
Arka kapaktaki paslanmaz ve kaymaz basamak.
Yeni zorluklara karşı her zaman
uyum sağlar.
Cam

Yük

vw-ustten-kesit
Göz alıcı iç tasarımı sizi büyüleyecek.
7 ileri DSG otomatik vites
Tüm ailenin çıktığı en heyecanlı yolculuklar, DSG teknolojisiyle kesintisiz sürüş keyfi veriyor.
vw-paragraph
7 ileri DSG otomatik vites teknolojisi
Vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleriyle sürüş konforunu artırıyor. DSG teknolojisi; manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliğini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığıyla bir araya getiriyor.
Tiptronik özelliği ile manuel vites değiştirme
DSG otomatik şanzımanda bulunan tiptronik özelliği, sportif kullanımı tercih edenler için vitesi manuel değiştirme olanağı sağlıyor.

Transporter Pikap ile gücün keyfini yaşayın.

2.0 TDI 150 PS motor.
Transporter Pikap’ın, 2.0 TDI motoru 110 PS güç sunuyor . VTG değişken geometrili turbo teknolojisi ile motor, 1350-3100 dev/dak aralığında 250 Nm’lik tork üreterek düşük devirlerde bile yüksek performans sağlıyor.
Otomatik Start/Stop sistemi.
Fren enerjisi geri kazanımı.
Düşük yuvarlanma dirençli lastikler.
1999 yılından beri ailecek Transporter'cıyız. Çok memnunuz. Tabii Caddy'le beraber.

Harun Aslan
Esnaf

Güvenlik onun ruhunda var.

Transporter Pikap’ın teknolojisi gelişti, güvenliği üst seviyeye çıktı.
Yorgunluk tespit sistemi.
Uzun yolculuklar sırasında yorulduğunuzu anlayan ve sizi uyaran bir yardımcınız var: Yorgunluk tespit sistemi. Normal sürüş alışkanlığınız dışında farklı bir hareket algıladığında, yolculuğa ara vermeniz için sizi, hem görsel hem de sesli olarak uyarıyor.
İkincil çarpışma önleme asistanı.
Rüzgar Savrulma Önleme Asistanı.
Çarpışma anında katlanabilen teleskopik direksiyon.
Yokuş yukarı kalkış yardımı.
Sürücü hava yastığı.

Yolculuklarınızın her anı güven dolu.

Tüm koltuklarda 3 noktadan gergili.
Araçlardaki en önemli güvenlik önlemlerinden 3 noktadan bağlı emnniyet kemeri, tüm koltuklarda bulunuyor.
Gündüz farları ve 3. stop lambası.
Ani frenlemelerde otomatik yanan flaşörler.
Dört tekerlekte havalandırma kanallı disk fren.
Diğer güvenlik sistemleri.
Background pattern.Woman online.
Transporter Sıkça Sorulan Sorular
  • Sigorta kutusuna erişmek için öncelikle aracın sürücü tarafındaki kapısını açın. Kapı açıldığında sigorta kutusu kapağı kabinin ön kısmında, direksiyon simidinin sol tarafında bulunan bir panelin arkasında yer alır. Bu panelin altında bir sigorta kutusu kapağı bulunur. Kutuya erişmek için panelin altındaki tutamacı çekerek kapağı kaldırın. Sigorta kutusu kapağı açıldığında kutu içindeki sigortalar ve bunların hangi devreyi koruduğunu gösteren bir etiket görülebilir. Bu etikette sigortaların numaraları ve her bir sigortanın koruduğu devrelerin adları yazılıdır.
  • Transporter modelinde polen filtresi genel olarak torpido gözünün alt kısmında yer alır. Ancak aracın üretim yılına bağlı olarak yolcu koltuğunun altında, şasi üzerinde motorun bitişiğinde ya da bagaj bölümünde bulunabilir. Aracınızın model yılı ve özelliklerine göre polen filtresinin yerini tam olarak belirlemek için kullanım kitapçığındaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.
  • Volkswagen Transporter modellerimizin tümü dizel motorludur ve 70 lt’lik yakıt, 22 lt’lik Adblue deposu bulunmaktadır.
  • Transporter modellerimizin koltuk konfigürasyonları gövde tipine göre değişmektedir. Panelvan modellerinde sürücü dışında 2 kişilik, Tek Kabin Pikap modellerinde sürücü dışında 2 kişilik, Çift Kabin Pikap modellerinde sürücü dışında 5 kişilik, Camlı Van modellerinde sürücü dışında 4 kişilik, City Van modellerinde sürücü dışında 5 kişilik oturma kapasitesi bulunmaktadır.
  • Mobil cihazın eşleştirilmesi için bilgi-eğlence sisteminin PHONE düğmesine basın. Arama tuşu altından fonksiyon tuşuna basın. Arama işlemi tamamlandığında, bulunan Bluetooth® cihazlarının isimleri ekranda gösterilir. Eşleştirilecek mobil iletişim cihazı, bulunan Bluetooth® cihazları listesinden seçin. Bilgi-eğlence sistemi ve mobil cihaz birbirine bağlanır. Bu iki cihazın bağlantısını tamamlamak için, mobil cihaza ve cihaza başka girişler yapılması gerekir. Gerekirse eşleştirmeyi mobil iletişim cihazında onaylayın. Mobil iletişim cihazına bağlı olarak: Radyonun ekranında gösterilen PIN kodunu mobil cihaz üzerinden girin ve onaylayın.
  • Volkswagen Transporter modelleri için akü amper değeri; araç modeli, motor tipi ve donanım özelliklerine göre farklılık gösterir. Genel olarak Transporter modelleri için kullanılan akü gücü, 50 ile 70 Amper arasında değişebilir. Aracın orijinal kullanım kılavuzunda veya servis kitapçığında doğru akü kapasitesi hakkında daha detaylı bilgi bulunabilir.
  • Bu işlem yetkili servis ortamında yapılmalıdır.
  • Bu özelliği kullanmak için aracınızı istediğiniz hıza getirdikten sonra direksiyon üzerindeki tuşlarla hız sabitleme özelliğini devreye alabilir ve sürüş esnasında hızda ayarlama yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için aracın kullanım kılavuzuna başvurabilirsiniz. Dijital kullanım kılavuzunu kullanmak için https://userguide.volkswagen.de/public/vin/login/tr_TR sayfasındaki ilgili bölüme aracınızın şasi numarasını girebilirsiniz.
  • Volkswagen Transporter aracınızda ABS ışığı yanıyorsa bunun birkaç nedeni olabilir. En yaygın nedenlerden bazıları şunlardır: ● ABS Sensörleri: ABS sensörleri tekerleklerin hızını ölçer ve bu bilgileri aracın kontrol ünitesine gönderir. Sensörler kir, nem, darbe veya kablo kırılması nedeniyle çalışmazsa ABS ışığı yanabilir. ● ABS Fren Pompası: ABS fren pompası fren pedalına basıldığında basınç oluşturur ve frenleri kontrol eder. Eğer pompada bir arıza varsa veya pompanın motoru çalışmıyorsa ABS ışığı yanabilir. ● ABS Kontrol Ünitesi: ABS kontrol ünitesi sensörlerden gelen bilgileri ve diğer parametreleri kullanarak frenleri kontrol eder. Kontrol ünitesinde bir arıza varsa ABS ışığı yanabilir.
  • Volkswagen Transporter'ın boya kodu, aracın kullanım kılavuzunda veya kaputun altında yer alan boya etiketinde bulunabilir. Bu etiket, genellikle aracın motor bölmesinin sol tarafında veya kaputun altındaki çerçevede bulunur. Etikette aracın boya kodu, aracın renk ismi ve diğer üretim bilgileri bulunabilir. Ayrıca Volkswagen yetkili servisleri de araç sahiplerine bu bilgiyi sağlayabilir.

Renkli ve dinamik
Transporter, farklı renk seçenekleriyle fazlasıyla dinamik.

volkswagen-ticari
Seçilen Renk
Tek Kabin Şeker Beyazı
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Transporter, ailenin diğer üyeleriyle tanışın.

Transporter Kombi
Transporter Kombi
 6.5” Composition Colour radyo ve App Connect
  Servotronik direksiyon
  Arka park sensörü
  İkincil çarpışma önleme asistanı
  Gövde rengi tampon ve kapı kolları
Transporter Panelvan
Transporter Panelvan
 Servotronik direksiyon
  Arka park sensörü
  Composition Audio radyo
  İkincil çarpışma önleme asistanı
  ESP, ABS, ASR, EDL, EBC, BAS ve Hill holder
Slide 1 of 3

Araç Tedariği 
ile ilgili Güncel Durum

Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.En Yakın Yetkili Satıcıyı Bulun
Zorlu Yolların Çözümü Transporter Pikap

Çift kabin seçeneği ile 6 kişilik bir ekip için geniş alan ve konfor imkanı sunan Transporter Pikap zorlu yolları kolaylıkla aşabilmek için tasarlandı. Bahçe ve tarım arazileri gibi alanlara rahatlıkla ulaşım sağlayabilen Transporter Pikap zorlu alanlarda çalışan kişilerin ilk tercihi. Transporter Pikap bahçe ve tarım arazileri gibi küçük çaplı taşımaların yanı sıra zorlu taşıma koşullarının da üstesinden gelebiliyor.
Daha fazla oku...

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.