Transporter & Caravelle
Kredi Avantajlarıyla

O, her dönemin vazgeçilmezi

Volkswagen Ticari Araç’tan Transporter kredi kampanyası! Hayalinizdeki Transporter modelleri 12 aya 500.000 TL için %2,69, 700.000 TL için %3,29 ve 1.000.000 TL için %3,74 faiz oranı avantajıyla Volkswagen Ticari Araç Yetkili Satıcılarında. Siz de hemen aşağıdaki formu doldurun, hayalinizdeki 2024 model Transporter'a kredi fırsatlarından yararlanarak sahip olun.

Dikkatler hep onun üzerinde!

Volkswagen Ticari Araç’tan Caravelle kredi kampanyası! Hayalinizdeki Caravelle modelleri 1.000.000 TL'ye 12 ay için %2,69, 18 ay için %3,29 ve 24 ay için %3,59 faiz oranı avantajıyla Volkswagen Ticari Araç Yetkili Satıcılarında. Siz de hemen aşağıdaki formu doldurun, hayalinizdeki 2024 model Caravelle'e kredi fırsatlarından yararlanarak sahip olun.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.
Kampanya tüzel ve bireysel başvurularda Volkswagen 2024 model Transporter & Caravelle model araçlar için geçerlidir. Kredi üst limiti Transporter için 1.000.000 TL, Caravelle için 2.000.000 TL'dir. Vade 6-48 ay olarak uygulanmaktadır. Kampanya 31 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerli olup kullanılacak faiz oranları tablo içerisinde belirtilmiştir.

Diğer konular hakkında bilgi sahibi olmak için 444 5833 numaralı müşteri ilişkileri hattımızdan bizlere ulaşabilir veya tüm Volkswagen Ticari Araç Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.