Ticarette iyi hareket: Volkswagen Doğuş Finans'tan tüm modellerde 48 aya kadar %1,74 faiz oranı fırsatı.
Ticarette İyi Hareket ile benzersiz vade ve faiz oranlarını yakalayın, işletmenizi büyütmenin keyfini sürün.
48 aya kadar %1,74 faiz oranı ile yeni Volkswagen Ticari Araç’ınız sizi yetkili satıcılarımızda bekliyor. Sizde hemen aşağıdaki formu doldurun, kampanyamızdan faydalanın!
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.
%1,74 Faizli Kredi Kampanyası, Volkswagen Ticari Araç tüm modelleri için 1 Aralık - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Volkswagen yetkili satıcılarında geçerlidir. İlgili kampanya Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. – Volkswagen Finans tarafından düzenlenmekte olup, bu kampanyadan Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. tarafından uygulanan kampanyada krediye herhangi iki sigorta ürünü eklenmesi durumunda geçerlidir. Bu ürünlerin bedelleri müşteriye göre farklılık göstermekte olup ürünler hakkında detaylı bilgi www.vdf.com.tr adresindedir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri VDF – Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının %0,5’ine denk gelirken, tüzel kişi müşterilerde 1300 TL olarak sabit bir kereye mahsus uygulanmaktadır. 06-48 ay vade seçeneklerinde tüm kredi tutarlarında aylık %1,74 faiz oranı uygulanmaktadır.
Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, Volkswagen Ticari Araç modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.