Trafik sigortası ya da Kasko sigortasını sigortaladım.com’dan online ya da çağrı merkezinden yaptıran Volkswagen Ticari Araç sahiplerine, tüm bakım ve onarım işlerinde geçerli 1.500 TL'ye varan servis indirimi Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde! Kampanya dahilinde Trafik Sigortasını ya da Kaskosunu poliçe başlangıç tarihinden 45 gün sonra 1.500 TL’ye varan indirim, ilgili aracın plakasına Volkswagen Ticari Araç sistemlerinde tanımlanır ve kullanıma hazır hale gelir. Bunun ardından tek yapmanız gereken size en yakın Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisinden, bakım ve onarım işleriniz için randevu almanız olacaktır.

Kampanya Koşulları

- Hem Trafik Sigortasının hem de Kaskonun sigortaladim.com’dan satın alınması durumunda, aynı araç için birden fazla servis indirimi kullanılabilir.

- Servis indirimleri, poliçenin başlangıç tarihinden 45 gün sonra plakaya tanımlanarak aktive edilir. İndirimler, poliçenin bitiş tarihine kadar 1 yıl geçerlidir.

- Plakaya tanımlanarak aktive edilen her indirim sadece 1 kez kullanılabilir.

- Servis indirimleri, bakım ve onarım fatura toplam bedelinin altında ise kullanılabilir.

- Araca ait birden fazla servis indirimi hakkına sahip olunması durumunda indirimlerin toplamı, bakım ve onarım fatura toplam bedelinin altında ise kullanılabilir.

- sigortaladim.com indirimleri, Kazandıran Servis Kampanyasından hak kazanılmış indirimle birleştirilerek kullanılabilir.

- Kampanya yabancı plakalı araçlarda geçerli değildir.

- Kampanyadan yararlanmak için araç yaşının 3 yaş ve üzeri olması gereklidir.

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.