Service Plus

Volkswagen ailesi olarak, Volkswagen’e gelenlerin işleri hep yolunda gitsin diye yeni bir servis hizmeti geliştirdik: ServicePlus.

Yolculuğunuzun her anında, iyi günde de kötü günde de yanınızda olan ServicePlus ayrıcalıklarıyla tanışın, bir Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığıyla yol alın.

     3 Gün içinde randevu onayı

Volkswagen Ticari Araç’ın yeni servis hizmeti ServicePlus ile en geç 3 gün içinde servis randevunuzu alabilirsiniz. Böylelikle aracınızın ihtiyacını kısa süre içerisinde halleder, işlerinize zaman kaybetmeden devam edebilirsiniz.

     Esnek çalışma saatleri

Volkswagen Ticari Araç olarak zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden yeni servis hizmetimiz ServicePlus’ın çalışma saatlerini de size göre belirledik. Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde işiniz bittiğinde aracınızı servise getirebilirsiniz; böylece gün içinde işinizi aksatmamış olursunuz.

     Uzatılmış çalışma saatleri

İster sabah erkenden isterseniz de akşam geç saatlerde... İşiniz hiçbir zaman aksamasın diye, Volkswagen Ticari Araç’ın yeni servis hizmeti ServicePlus ile aracınızı mesai saatleriniz dışında teslim edebilir ya da teslim alabilirsiniz.

     Özel danışman ve teknisyen hizmeti

Volkswagen Ticari Araç sahiplerinin ihtiyaçlarının, beklentilerinin ve önceliklerinin birbirinden farklı olduğunu biliyoruz. Yeni servis hizmetlerimiz ServicePlus ile bu farklılıklara en doğru şekilde yaklaşmak için, alanında uzman danışman ve teknisyenlerle size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

     Crafter’a özel park alanı

Volkswagen Ticari Araç araçlarının boyutlarından dolayı park yeri bulmakta zorluklar yaşadığınızın farkındayız. Yeni servis hizmetimiz ServisPlus ile Crafter araç sahipleri, araçlarını servise getirdiklerinde park yeri aramakla uğraşmıyor. Onlara ayrılmış özel park yerlerine araçlarını gönül rahatlığıyla park edilebiliyorlar.

Hızlı ulaşım

Slide 1 of 3

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.