Servis-Satış Sonrası

Çağrı24

Hizmetlerimiz

Volkswagen sahibi oldugunuzda yalnızca konforlu bir aracin keyfini sürmekle kalmazsınız. Yolda başınıza gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı kendinizi güvende hissettiren, en kısa sürede size ulaşıp her türlü yardımı sunan bir yol yardım hizmet paketinin de sahibi olursunuz. 

Çağrı 24, hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığımız an 7 gün, 24 saat Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Üstelik Çağrı 24, Volkswageninizi aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak hizmetinizde. Unutmayın, Volkswageniniz varsa yolunuz hep açık. 


Hizmet kapsamımız:

Herhangi bir aksilik anında bize ulaşmak hiç de zor değil. 444 89 24 numaralı telefondan bizi aradığınız anda Türkiye’nin neresindeyseniz biz de oradayiz. 


Acil yol yardım hizmeti:

Diyelim ki acil servis yetkililerimizle görüştünüz ve aracınızın sorununun olay yerinde giderilebileceği anlaşıldı. Boyle bir durumda teknik ekibimiz zaman kaybetmeden acil yardım araclarıyla yardımınıza geliyor. 


Çekici gerekiyorsa...

Aracınız herhangi bir nedenle yolda kaldı ve kesinlikle en yakın servise gitmesi gerekiyor. Böyle bir arıza söz konusu oldugunda çekicimiz geliyor ve aracınızı en yakın Volkswagen Yetkili Servisine götürüyor. Hem de sizden hiçbir ücret talep etmeden. 
 

Yolunuza devam etmek istiyorsanız...

Volkswagen Yetkili Servisine çekilen aracınızın arızasının giderilmesi 24 saati aşacaksa “Yolculuğa devam edemeyeceğim” diye düşünmeyin. Çünkü Çağrı 24 sizi ve beraberinizdeki yolcuları nereye gitmek istiyorsanız oraya götürüyor. 

  • Türkiye sınırları içinde gitmeniz gereken yere otobüs ya da tren bileti temin ediyoruz.

  • Ticari araçlar için yalnızca varılacak noktaya ulaşım amaçlı bir araç verilir. Tahsis edilecek tüm araçlar binektir. Bölgesel olanaklar dahilinde arızalı araca en yakın muadil araç tahsis edilir.

  • Dilerseniz 80 km’den çok olmamak kaydıyla sizi taksiyle evinize gönderiyoruz.

  • Seyahatiniz 300 km’yi aştığı takdirde ise uçakla yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Ekonomi sınıfı uçak biletiniz de Çağrı 24 kapsamında.

  • Siz aracınızı almaya gelmeyin, çünkü o size gelecek. 80 km mesafeye kadar aracınızı bulunduğunuz yere bizzat teslim ediyoruz, eğer 80 km’nin üstünde mesafelerde aracınızı başka bir kişi teslim alacaksa tüm yol masraflarını karşılıyoruz. 

Misafirimizsiniz...

Aracınızın servis onarım süresinin 24 saati aşması durumunda ve yola devam etmek istememeniz ya da geçici araç talep etmemeniz halinde sizi biz ağırlıyoruz. 5 yıldızlı ya da bölgenin el verdigi 5 yıldız kalitesinde bir otelde 5 gece boyunca yanınızdaki yolcular ve siz bizim misafirimizsiniz. Kaza halinde yanınızdayız. 
Kaza yaptınız ve aracınız kaza yerinde onarılamıyor ya da hareket edecek durumda değil. İçiniz rahat olsun, böyle bir durumda aracınızı hemen en yakın Volkswagen Yetkili Servisine götürüyoruz. Onarım yetkili servisimizce yapılacaksa ve çekici masrafı da kasko teminatı dışında kalıyorsa çekici ve kurtarma masraflarınızı karşılıyoruz. 2
 

Acil durumlarda da sizinleyiz.

Sağlığınız bizim için her şeyden önemli. Doktor ve ambulansa ihtiyaç duyulması halinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yolculuk sırasında sürücünün vefatı, yaralanması ya da 3 günü aşacak tedavisi söz konusu olduğunda veya sürücü ve beraberindeki yolcular aracı kullanamayacak durumda olduklarında aracı ücretsiz olarak en yakın şehir merkezine teslim ediyoruz. 


Yurt dışında olsanız bile...


Yabancı bir ülkedesiniz ve aracınızın onarılması için evinize dönmeniz gerekiyor. Bu durumda size 300 Euro’luk yolculuk teminatı vererek evinize dönmenizi sağlıyoruz. 

 

Volkswagen Ticari Araç, Türkiye genelinde müşterileriyle olan danışma/istek hattı, yol yardımı ve memnuniyet ölçümü gibi tüm etkileşimlerini Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezi çatısı altında, her biri marka konusunda uzman çalışanlarıyla, kendi bünyesinde vermektedir.

 

Geçerlilik şartları.