Servis-Satış Sonrası

Volkswagen Kasko

Her türlü hasar onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Volkswagen Orijinal Parçalar®kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.

Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada aracınızın tamir edilemeyecek kadar zarar görmesi ya da çalınması halinde, 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.

Onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri’nde gerçekleştirilecek olan 2.500 TL'ye kadar hasarlarda ekspertize gerek yoktur. Böylece, onarım hızlı bir şekilde yapılır.

Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (Volkswagen’inizin kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) yetkili servis tarafından hasarsızlık indiriminizi etkilemeden yapılır.

Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Volkswagen Kasko anlaşması olan Volkswagen Yetkili Servisleri’nde hasar eksiksiz karşılanır.

Cam kırılmalarında 1 kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.

Volkswagen Yetkili Servisi’ne teslim edildikten 24 saat sonra aracınızın sorunu giderilmemişse geçici araç verilir.

Araç anahtarının kaybı durumunda anahtarınız ücretsiz olarak yenilenir (2.500 TL ye kadar).

Volkswagen Yetkili Servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.

İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet migortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.

Bir sonraki yıl yenileme yapılırken avantajlı hasarsızlık indirimi sunulur.

Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Volkswagen’inizin 2. el değeri korunmuş olur.

Volkswagen Kasko, 10 yaşa kadar olan Volkswagen marka araçları kapsar. Bu paket, Volkswagen Yetkili Servisleri, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta ve Axa Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır. Volkswagen Kasko, vdf, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta ve Axa Sigorta işbirliğiyle gerçekleştirilen özel bir hizmettir.