Servis-Satış Sonrası

Havaalanı Servisi

Siz check-in yaptırın, biz chack-up yapalım.Volkswagen Yetkili Servisleri, seyahate çıktığınızda, aracınızı havaalanından alıyor, bakımını ya da onarımını yapıyor. Seyahatten döndüğünüzde, Volkswagen’iniz pırıl pırıl sizi bekliyor.Gelin, Volkswagen Havaalanı Servisi’nden nasıl yararlanacağınızı, bu servisin size ve aracınıza neler kazandıracağını birlikte inceleyelim.

·         Telefonla ya da internet kanalıyla, kolayca!

Uçuş saatinizden 24 saat önce, 0212-335 04 03 no.lu telefonu arayarak merkezimizden ya da internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Nasıl mı?

·         Önce, araç bilgilerinizi alacağız.

Telefonda ya da internet kanalıyla, plakanızı, araç tipini, ruhsat sahibinin adını, soyadını ve size ulaşabileceğimiz telefon numaralarını bize bildirmeniz yeterli.

·         Aracınızın ihtiyaçlarını öğreneceğiz.

Aracınızın ihtiyacı olan bakım ya da onarım işlemlerini sizden öğreneceğiz. İsteklerinizi eksiksiz olarak kaydedip buna göre orijinal parça rezervasyonunu ya da siparişini gerçekleştireceğiz.

·         Uçuş bilgilerinizi alacağız.

Gidiş-dönüş tarihlerinizi, saatleri, uçuş numaralarınızı ve size ulaşabileceğimiz telefon numaralarını kaydedeceğiz.

·         Şimdi açıklama sırası bizde.

Sıra, aracınıza yapılacak işlemlerin süresini, bedelini ve ödeme şartlarını açıkladıktan sonra onayınızı alıyoruz ve son olarak aracınızın nereden ve kim tarafından teslim alınacağını kararlaştırıyoruz.

·         Uçuş tarihinizde, daha önceden sözleştiğimiz noktada buluşacağız.

Servis Danışmanımız sizinle birlikte aracı inceleyecek, varsa gerekli eklemeleri iş emrine yazacak. Siz, ödeme belgesini imzaladıktan sonra, Servis Danışmanımız iş emrinin bir nüshasını size vererek aracınızı teslim alacak.

·         Daha sonra Servis Danışmanımız, aracınızı Yetkili Servise getirecek.

Havaalanında iş emri üzerinde yapılan değişiklikleri sisteme girerek, gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılması için aracınızı servise alacak.

·         Dönüş tarihinizden önce sizi arayacağız.

Aracınız üzerinde yapılan işlemler hakkında bilgi vererek, fatura tutarını size bildireceğiz. Ayrıca; dönüş tarihinizde bir değişiklik olup olmadığını öğreneceğiz.

Aracı teslim alma ve teslim etme sırasında, müşteriden kaynaklanan gecikmeler nedeniyle oluşacak masraf müşteriye aittir.

·         Karşılanacaksınız!

Dönüş saatinizde Servis Danışmanımız aracınızı havaalanı otoparkına getirecek. Sizi karşılayacak, aracınız üzerinde yapılan işlemler ve fatura bedeliyle ilgili bilgi verecek.

·         Ödeme işlemleri de çok kolay!

Ödemeler kredi kartıyla yapılıyor.Önceden bir ödeme talimatı imzalamadıysanız, Servis Danışmanımız mobil POS makinesiyle ödeme işleminizi tamamlayacak, size fiş imzalatacak; aracınızı anahtar, fatura ve ruhsatıyla birlikte teslim edecek.

Şimdiden iyi uçuşlar diliyoruz.

Volkswagen Havaalanı Servisi hizmetimiz, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Trabzon, Samsun, Diyarbakır, Malatya, Konya, Kayseri, Şanlıurfa, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde bulunan en az 1 Volkswagen Yetkili Servis'inde geçerlidir.