Plug-in Hibrit Yeni Multivan
Yeni Bir Çağ Başlıyor
Teknoloji
Plug-in hibrit
Dış Görünüm
IQ. Light - LED matrix farlar
Konfor
Kablosuz App-Connect
Güvenlik
Yarı Otonom Sürüş

Tarzınızı teknolojiyle yansıtın

Göz Alıcı Teknoloji
Yeni Multivan’ın IQ Light LED Matrix farları, dinamik köşe aydınlatma teknolojisi sayesinde kör noktaları aydınlatıyor. Dynamic Light Assist’in sunduğu gelişmiş uzun far kontrolüyle hem yolunuz aydınlanıyor hem de karşıdan gelen sürücüler rahatsız olmuyor.
Yolların Yeni Tarzı
Teknolojiye Ayak Uydurun
İçinde Gökyüzü Var
Teknolojiye Adım Atın
Modunuzu onunla belirleyin
vw-paragraph
E modu
Elektrikli motorun gücünün HV bataryayla sağlandığı bu modda elektrikli motorlar ön tekerleklere güç iletiyor.
Hibrit mod
Elektrikli ve içten yanmalı motorun verimli bir kombinasyonu olan hibrit mod tercih edildiğinde sürücü mevcut şarj seviyesini seçebiliyor, şarj rezerve edebiliyor, yüksek voltajlı bataryanın şarj seviyesini artırabiliyor ya da azaltabiliyor.
Yeni zorluklara karşı her zaman
uyum sağlar.
İş

Aile

vw-ustten-kesit
*Karşılıklı bakan koltuklar opsiyonel donanım olarak sunulmaktadır.
İçinizi Isıtacak Konfor
Yeni Multivan’ın ön ve arka dış koltuklarında yer alan ısıtma özelliği sayesinde yolculuk anılarınız hep sıcak kalıyor.
Yolcu Olmanın Ayrıcalıklarını Hissedin
Güneşi Kesmek İçin Gözlüğe İhtiyacınız Yok
Vazgeçilmez Konfor
Konforu Yollara Taşıyın
Eninden boyuna kadar konfor
vw-paragraph
Yeni T7 Multivan; 5.173 mm uzunluğunda, 1.907 mm yüksekliğinde, yan aynalar hariç 1.941 mm genişliğindedir. Şasi uzunluğu 3.124 mm olan Yeni Multivan’ın dönüş dairesi çapı ise 12,1 m’dir.
Yeni Multivan dış tasarımındaki yeniliklerle birlikte teknik olarak da yeniden tasarlandı. Multivanda, elektrikle çalıştırılan arka bagaj kapağını, basit bir ayak hareketiyle ("easy open” ve “easy close") açmak artık mümkün. Aynı özellik otomatik kayar kapılarda da bulunmaktadır. Otomatik kayar kapılar, “easy open” özelliğiyle bir ayak hareketi ile dışarıdan açılabilir.
Rengârenk Bir Dünya
Yeni Multivan’ın 10”lik renkli dokunmatik ekranlı radyosu sayesinde en sevdiğiniz şarkılar yolculuğunuza eşlik ediyor.
Hiçbir Şey Gözünden Kaçmaz
Özgürlüğü Hissedin
Dilediğiniz Her Şey Önünüzde
Tüm Dünya Önünüzdeki Ekranda

Sizi sizden önce düşünen biri

Her Anınız Kontrol Altında
Yeni Multivan’ın Yarı Otonom Sürüş - "Travel Assist" ve Acil Durum Asistanı - "Emergency Assist” özellikleri, hem yolculuk sırasında hem de acil frenleme durumunda güvende olmanızı sağlıyor.
Her Şey Yolunda
Şehrin Her Noktasına Hâkim
Hareketi Sınırlayın
Elektriğin çekici gücü
vw-paragraph
Plug-in hibrit çekiş sistemine sahip Yeni T7 Multivan 1.4 TSI eHybrid modeli, toplam 218 PS güç üretiyor. 13 kWh’lik lityum-iyon batarya sistemi sayesinde günlük mesafelerde tamamen elektrik gücüyle kullanılabiliyor. eHybrid Yeni Multivan, tamamen elektrik gücüyle çalışarak özellikle kısa yolculukları emisyon salgılamadan gerçekleştiriyor. 130 km/sa’in üzerindeki hızlarda ise TSI devreye giriyor.

Donanım ve Teknik Özellikler

Renkli ve dinamik
Yeni Multivan,farklı renk seçenekleriyle fazlasıyla dinamik

volkwagen-ticari
Seçilen Renk
Bakır Sarısı
Background pattern.Woman online.
Multivan Sıkça Sorulan Sorular
  • Şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle gelen aracın eHybrid motoru bulunur ve 1.4 TSI 150 PS’lik turbo benzinli motora 85 kw’lık elektrikli ünite ile entegre edilmiş durumdadır. Toplamda ise 218 PS güç üretir. Klasik içten yanmalı motorla hibrit ünitelerle tasarlanmıştır.
  • 13 kWh lityum iyon pillere sahip olan araç 6 ileri oranlı DSG şanzımanlıdır. 3,6 kW AC şarj ile 3 saat 40 dakikada şarjı tamamlanır.
  • Araçta 1.4 TSI 150 PS’lik turbo benzinli motor bulunmakla beraber 85 kw’lık elektrikli ünite yer alır. Yani toplamda 218 PS güç üreten bir sisteme sahiptir.
  • Araçta 7 koltuk bulunur. Araçta birinci sıra ve ikinci sıra koltuk takımları yer alır. Bununla beraber yeni modüler koltuk sistemi ile üçüncü sıraya kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilen bir bireysel koltuklar da bulunur. İkinci ve üçüncü koltuk sırasında kargo taşınmak istendiğinde ise kolayca montaj ve demontaj yapılabilir. Taşıma kapasitesi de yüksek olduğundan eşya gibi taşıma işlemleri de araç ile rahat bir şekilde yapılabilir.
  • Araç 4973 mm uzunluğadır. Ancak uzun versiyonu boyu 5173 mm’dir. Aracın genişliği 1941 mm’dir. 3124 mm aks aralığındaki araç 1903 mm yüksekliğe sahiptir. Tüm koltukların dik pozisyonunda 469 litre yükleme hacmi yer alır. Çekme kapasitesi ise 2000 kg’a varmaktadır. Ön frenler de hava soğutmalı diskler bulunur Maksimum tork kapasitesi 250 Nm / 184 lb-ft @ 1550 dev/dk’dır. /n ● Araçta multivan, life ve style adlı üç farklı donanım seçeneği olduğundan bunların hepsine ayrı değinmek gerekir. Ayrıca 19 inçe kadar jant seçenekleri de söz konusu olmaktadır. ● Aracın farları da teknik özellik bakımından üst seviyededir. IQ. LIGHT LED Matrix farları ile en karanlık yolları bile rahatlıkla görmek mümkündür. ● Aracın yaşam alanları da diğer özellikleri kadar öne çıkar. Çünkü yaşam alanı 10.25 inçlik dijital kokpite sahiptir. ● Göstergeli panelde dokunmatik multimedya ekranı vardır. İki adet USB girişi vardır. Bu sayede taşınabilir flaş bellek ya da telefondaki depolanan müzikler de dinlenebilir. ● Aracın ses donanımı da oldukça iyi durumdadır. Bu anlamda müzikseverler epey verim alacaklardır. 16 kanallı 14 hoparlöre sahip 840 watt gücünde Harmon Kardon premium ses sistemi kendisine hayran bırakacak niteliktedir. Yüksek ses kalitesi ile yol esnasında yolcular müziği en iyi şekilde deneyimleyebilir. ● Araçta 34’den fazla sürücü destek sistemi bulunur. Geceleri iç aydınlatma sistemi devreye girmekte olup etrafı en iyi şekilde görmek mümkün olur. İç ambiyansı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. ● Koltukları oldukça rahat olmakla beraber yeni ray sistemine sahiptir. Bu sayede ayarlaması da bir o kadar kolaydır. Multivan Style tavanı panoramik camdır. ● Anahtarsız giriş ve aracı çalıştırma sistemi bulunan araç
  • 469 litre yükleme hacmine sahip olan araç ayrıca 2.000 kilograma kadar çekme kapasitesine sahiptir. Bu anlamda yolculuklarda alınacak eşyaları Multivan Style ile arzu edilen yere rahatlıkla taşımak mümkündür.
Yeni Multivan
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.
Plug-in Hibrit Motorlu Volkswagen Multivan Style’ın Özellikleri

Elektrikli araçların günden güne yaygınlaşmasının son örneklerinden bir tanesi de Volkswagen Multivan Style olarak öne çıkıyor. Volkswagen Multivan Style ticari araç eHybrid’in yeni modeli Yeni Multivan’ı görücüye çıkardı. Volkswagen hibrit modelleri arasında öne çıkan bu yeni model hem güvenlik hem yol tutuş hem de emisyon özelliği ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Volkswagen imzasını taşıyan araç hem dış görünümü olarak hem de iç dizaynı olarak ince işçiliğin son örneği. Elbette işlevselliği ve günlük kullanıma uygunluğu aracı cazibeli kılan en önemli özelliklerden bazıları. Yeni Multivan için yeni bir çağın başlangıcı temsili de deniyor.


Daha fazla oku...

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.