Transporter 8+1Arkanızda tüm sevdikleriniz varsa
önünüzde kimse duramaz.

Akıllara kazınan tasarım

Arka park sensörü
+
Yolcu bölümünde sol tarafta kayar cam
+
Gövde rengi tampon
+
Gövde rengi yan aynalar
+
Gövde rengi kapı kolları
+

İçinde sevdiğiniz herkese yetecek kadar yer var.

2.0 TDI 150 PS motor ve DSG otomatik vites ile
daha güçlü ve daha ekonomik.

Otomatik Vites Ayrıcalığı

Kesintisiz vites geçişleriyle
sarsıntısız ​bir sürüş deneyimi sunar.

Transporter, 2.0 TDI motoruyla 150 PS güç ve
340 Nm tork sunuyor.

Daha fazla konfor

Hız Sabitleyici

Hız sabitleyici, aracın belirlenen hızda gaz pedalına basılmadan konforlu bir şekilde sürülmesini ve yakıt tüketiminin düşmesini sağlıyor.

Klimatik Klima

Ön ve arkadan üflemeli klimatik klima sıcaklık seçimi, hava dağıtımı ve fan hızının sürücü tarafından ayarlanabilmesini sağlıyor.

Deri kaplı radyo
kumandalı direksiyon

Direksiyondan kumanda edilebilen radyo, müzik sistemini kumanda ederken dikkatiniz dağılmadan güvenle araç kullanmanıza yardımcı oluyor. 8 hoparlör daha güçlü ve kaliteli bir ses sistemi sunuyor.

CD ve MP3 çalarlı,
Aux-in Girişli Radyo

5”, renkli, dokunmatik ekranlı Composition Colour radyo’nun, CD ve MP3 çalarları ve Aux-in girişleri sayesinde dilediğiniz ortamdan sevdiğiniz müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz.

Güvenlik

ESP (Elektronik dengeleme programı)

Esp, virajlar ve ani manevralar gibi aracın dengesini bozacak durumlarda hassas sensörleri sayesinde otomatik olarak devreye girerek Transporter’ın yoldan çıkmasını veya savrulmasını engelliyor.

ABS (Kilitlemeyi önleyici fren sistemi)

ABS, Transporter’ın her türlü yol koşulunda güvende durmasını sağlıyor. Özellikle ani fren gerektiren yollarda bile devreye giren ABS; tekerleklerin kilitlenmesini ve hakimiyetinizi kaybetmenizi engelliyor.

ASR (Anti patinaj sistemi)

Aracın çekiş kontrolünü sağlamaya yardımcı olan ASR, kayma eğiliminde olan tahrik tekerleğine müdahale ederek güvenliğinizi arttırıyor.

EBC (Motor fren kontrol sistemi)

EBC, vites küçülttüğünüz veya aniden gaz kestiğiniz durumlarda, kısa süreli olarak motor devrini yükseltiyor, böylece aracınız öne doğru yığılmıyor.

EDL (Elektronik diferansiyel kilidi)

Aracınızın, ön tekerlerklerinden birinin kaygan zeminde boşa döndüğü durumlarda, EDL boşa dönen tekerleği frenliyor ve kuru zemindeki tekerleğe motor torkunun aktarılması sağlanıyor. EDL sayesinde aracın yol tutuş kabiliyeti iyileşiyor, böylelikle aracınız kaygan zeminlerde zorlanmadan kalkıyor.

BAS (Fren yardımcısı)

BAS, acil fren gerektiren durumlarda frenlere destek sağlayan bir sistemdir. Ani fren yapmak zorunda kaldığınızda frenleme etkisini artırıyor, böylece fren mesafeniz kısalıyor.

ARP (Yüke duyarlı devrilme koruması)

ARP aracın yük durumunu algılayarak ESP sistemini yükleme şartlarına göre çalıştırıyor.

EBD (Elektronik fren güç dağılımı)

EBD, aracınızın arka tekerleklerine uygulanan fren kuvveti aracın yük dağılımına ve yol koşullarına bağlı olarak ayarlar. Özellikle aracın yüklü olduğu durumlarda fren mesafesinin kısalmasını sağlar.

FBS (Frenleme desteği)

Frenlerinizin aşırı ısındığı durumlarda otomatik olarak devreye girerek fren sistemini hidrolik olarak dekstekliyor ve aracınızın frenleme yeteneğini arttırıyor.

Prefill

Acil durumlarda fren yapabilmek için aniden gaz pedalından ayağın çekildiği durumlarda, balatalar disklere yaklaşarak fren süre ve mesafesinin kısalması sağlanıyor.

Hill Holder (Yokuş yukarı kalkış yardımı)

Yokuş yukarı kalkış sırasında, gaz pedalına yeterince basılıncaya kadar sistem, aracı yerinde tutarak geri kaymasını önlüyor. Transporter, rampa çıkış kapasitesiyle en dik rampalarda bile zorlanmıyor.

Yorgunluk tespit sistemi

Yorgunluk tespit sistemi, direksiyon üzerine konumlandırılan sensörlerin yardımıyla sürekli bir şekilde sürücünün sürüş tutumunu değerlendirir ve sürücünün sürüş elverişliliği hakkında açıklama yapar

İkincil çarpışma önleme asistanı

Çarpışma halinde devreye giren sistem, kısa bir gecikmenin ardından hızı 10 km/s seviyesine düşene kadar kademeli olarak fren yapar. Bu sırada, sürücünün dilediği anda kontrolü eline almasına da olanak tanır.

Sürücü hava yastığı

Sürücü için geliştirilen hava yastığı, çarpışmadan alacağınız darbeyi minimuma getirmek için geliştirilmiştir.

Ön ve arka viraj denge çubuğu

Virajlarda aracın gövdesini yola paralel hale getirerek viraj dışına yatma eğilimini azalıtıyor. Sürüş güvenliğiniz en üst düzeye çıkıyor.

Dört tekerlekte
havalandırma kanallı disk fren

Ön ve arka akslarda disk fren sistemi kullanılmaktadır. Fren diskleri daha geniş yüzeyi ve havalandırma kanalları sayesinde hızlı bir soğuma ve daha iyi bir frenleme sağlıyor.

Ani frenlemelerde otomatik yanan flaşörler

Ani fren yapıldığını anlatmak için otomatik devreye giren flaşör fren lambaları daha güvenli bir duruş sağlıyor.

Gündüz sürüş farları ve 3. stop lambası

Kontak yapıldığında devreye girerek, aracın diğer araçlar ve yayalar tarafından kolayca fark edilmesi sağlanıyor. Sağladığı güvenlikle birlikte yakıt tüketimini arttırmadan ekonomik kullanım sağlıyor.

Tüm koltuklarda 3 noktadan
gergili emniyet kemeri

Araçlardaki en önemli güvenlik önlemlerinden 3 noktadan bağlı emnniyet kemeri, tüm koltuklarda bulunuyor.

Çarpışma anında katlanabilen (teleskopik),
yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon kolonu

Olası bir kaza sonrası aracın içinde sıkışmanızı engelleyerek rahatça araç dışına çıkabilmenizi sağlıyor.

ESP (Elektronik dengeleme programı)

Esp, virajlar ve ani manevralar gibi aracın dengesini bozacak durumlarda hassas sensörleri sayesinde otomatik olarak devreye girerek Transporter’ın yoldan çıkmasını veya savrulmasını engelliyor.

Beklediğiniz Transporter kalitesi, beklemediğiniz fiyata!

Euro 6 Motor ile ​düşük yakıt tüketimi​

Volkswagen Transporter’ın Euro 6 motoru, yenilenen teknolojisiyle gücünden ödün vermeden yakıt tüketimini düşürüyor.

Transporter 8+1’in
artısı çok

Hem göz alıcı dış tasarımı, hem güçlü motoru, hem de DSG otomatik vitesten gelen kesintisiz sürüş keyfi ile yolculuklarınız çok daha konforlu. Üstelik içinde tüm sevdiklerinize yer var.​