YeniCrafter
Pikap

İşinizi kolaylaştıran teknoloji ile sürücü için en iyi çalışma alanı.

*Comfort Plus'ta standart.

Baştan aşağı en iyi.
Yeni geliştirilen TDI motorlar.

Yeni Crafter Pikap, ticari araç gereksinimlerine özel olarak tasarlanmış dayanıklı ve uzun ömürlü motoruyla işiniz için en iyisi.

Yeni Crafter Pikap, 140 beygirlik yüksek performansıyla sınıfında en iyisi olmasının yanı sıra yakıt tüketiminde sağladığı tasarruf ile de zor yollarda işleri yoluna koyuyor.

177 PS (3600 dev/dak)
410 Nm (1500 - 2000 dev/dak)

140 PS (3500 - 3600 dev/dak)
340 Nm (1600 - 2250 dev/dak)

İş hayatı ona çok şey öğretti.

1.403 kg

Ön Aks Kapasitesi (kg): 1.800 Arka Aks Kapasitesi (kg): 2.250
Dönüş Dairesi Çapı (m): 13,6 Treyler Ağırlığı, frenli-frensiz (kg): 3.000-750

İleri giderken güvenlikten ödün verme

ESP (Elektronik Dengeleme Sistemi)

ESP, virajlar ve ani manevralar gibi aracın dengesini bozacak durumlarda hassas sensörleri sayesinde otomatik olarak devreye girerek yeni Crafter Pikap’ın yoldan çıkmasını veya savrulmasını engelliyor.

ABS (Kilitlemeyi Önleyici Fren Sistemi)

ABS, Yeni Crafter Pikap’ın her türlü yol koşulunda güvende durmasını sağlıyor. Özellikle ani fren gerektiren yollarda bile devreye giren ABS, tekerleklerin kilitlenmesini ve hâkimiyetinizi kaybetmenizi engelliyor.

ASR (Anti Patinaj Sistemi)

Aracın çekiş kontrolünü sağlamaya yardımcı olan ASR, kayma eğiliminde olan tahrik tekerleğine müdahale ederek güvenliğinizi artırıyor.

BAS (Fren Yardımcısı)

BAS, acil fren gerektiren durumlarda frenlere destek sağlayan bir sistemdir. Ani fren yapmak zorunda kaldığınızda frenleme etkisini artırıyor, böylece fren mesafeniz kısalıyor.

Hill Holder (Yokuş Yukarı Kalkış Yardımı)

Yokuş yukarı kalkış sırasında, gaz pedalına yeterince basılıncaya kadar sistem, aracı yerinde tutarak geri kaymasını önlüyor. Yeni Crafter Pikap, yokuş çıkabilme kabiliyetiyle en dik rampalarda bile zorlanmıyor.

Sürücü Hava Yastığı

Yeni Crafter Pikap’ta, sürücü için geliştirilen hava yastığı, çarpışmadan alacağınız darbeyi minimuma getirmek için geliştirilmiştir.

Ön ve Arka Viraj Denge Çubuğu

Virajlarda aracın gövdesini yola paralel hale getirerek viraj dışına yatma eğilimini dengeliyor. Sürüş güvenliğiniz en üst düzeye çıkıyor.

Dört Tekerlekte Disk Fren

Yeni Crafter Pikap’ta, ön ve arka akslarda disk fren sistemi kullanılmaktadır. Fren diskleri daha geniş yüzeyi ve havalandırma kanalları sayesinde hızlı bir soğuma ve daha iyi bir frenleme sağlıyor.