Mobilite Hizmetleri

Ekspres servis

Duymak bile güzel! Volkswagen'in yeni 'Ekspres Servis' uygulaması, birçok bakım ve servis işlemi için bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Bir Volkswagen Yetkili Servisine geliyorsunuz, araç kabul alanımızdaki 'Ekpres Servis' bölümüne başvuruyorsunuz. Volkswagen’inize yapılmasını istediğiniz işlemleri bildiriyorsunuz, servis danışmanlarımız bu işlemlerin 'Ekspres Servis' kapsamına girip girmediğini belirliyorlar. Eğer öyleyse, yapılacak işlemlerin yedek parça gerektirmesi durumunda, size öncelik sağlıyoruz. Bu sırada ek bir arıza saptanırsa, servisin o anki doluluk oranına göre ilk boşalan lifte aracınızı alarak, diğer bakım-onarım işlemlerini de hemen başlatıyoruz.


Önemli bir nokta: 'Ekspres Servis'in ücreti, standart servisle aynı.Ekspres Servis kapsamındaki servis işlemlerimiz━ Egzoz bağlantı kontrolü

━ Egzoz braket ve askı değişimi

━ Lastik hava basınçlarının kontrolü (Stepne dahil)

━ Lastik diş derinliklerinin kontrolü (Stepne dahil)

━ Bijon somunlarının sıkılması

━ Lastik değişimi, ön ve arka balataların kontrolü ve değişimi

━ Akü değişimi
Geçiçi Araç Temini

Volkswagen’iniz servisteyken hayat standartlarınızı koruyoruz.

Volkswagen’iniz servisten çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak başka bir Volkswagen kullanabilirsiniz.*

* Geçici araç temini hizmetinde verilecek olan model yetkili satıcılarımızdaki geçici araçların mevcudiyet ve müsaitlik durumuna göre değişmektedir. Yasa ve yönetmelik gereği ticari araçların kiralanmaları yasak olduğundan, geçici araç olarak ticari araçlar verilememektedir.

Yerinden alım yerine teslim

Umarız yolumuzu unutmazsınız.

Siz zahmet etmiyorsunuz; Volkswagen'inizi neredeyseniz oradan alıyor, sonra istediğiniz yere teslim ediyoruz. Hem de bu hizmeti çok uygun koşullarla sunuyoruz.

Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi için
0212 335 04 44


Tüv Türk Araç Muayenesi Öncesi Ücretsiz Kontrol

Tüv Türk araç muayenesi öncesi uykunuz mu kaçıyor? İçiniz rahat olsun diye, muayene öncesi ücretsiz Check-Up hizmeti Volkswagen Yetkili Servislerinde! Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, lastik ve süspansiyon mimarisi gibi parçaları detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi önemli hatırlatmaları da unutmuyoruz.

Siz de Tüv Türk araç muayenesi öncesi Volkswagen'inizle Yetkili Servislerimize uğrayarak bu ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hızlı ulaşım

Slide 1 of 3

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.