Kalite Güvencesi

ISO 9001 Kalite Güvence Sistemimiz.

DIN, EN, ISO, 9001 Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Tüm Detaylar

DIN: Alman Endüstriyel Standardı
EN : Avrupa Standardı
ISO : Uluslararası Standartlar Organizasyonu
9001: Sertifikanın türünü tanımlayan numara

Özetle ISO 9001, kalite güvence sistemi ve kalite yönetimi konularında tüm dünyada kabul edilmiş bir standarttır. Bu sistem yüksek kalite beklentilerini karşılamayı hedeflediğinden, önce kendi personelimiz, daha sonra da TÜV tarafından daima kontrol altında tutulmaktadır.

ISO 9001 Sertifikası, alındığı günden itibaren 3 yıl geçerliğini korur. Ancak bu süre zarfında sistemin dinamik kalması amacıyla, her şeyin kalitesini daima en üst seviyede tutup tutmadığı yıllık denetimlerle kontrol edilir.

Doğuş Otomotiv olarak ISO 9001 çalışmalarımız çerçevesinde belirlenen kalite politikamızın dayandığı 6 temel unsur şunlar:

- Koşulsuz müşteri mutluluğu ve müşteri odaklı yönetim.

- Hizmetin zamanında ve kusursuz verilmesi

- Ürünlerde rekabetçi fiyat uygulaması

- İşleyişin sürekli gözden geçirilerek iyileştirilmesi

- Personel çıkarları ile şirket çıkarlarının en üst düzeyde çakıştırılması

- Dağıtım kalitesi

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
Volkswagen Ticari Araçlar web sitesinde; Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok modellerinin fiyat listesi, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz. Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok son fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.