Garanti ve Kasko hizmetleri

Garanti Hizmeti

Tüm Volkswagen Yetkili Servisleri, aracın hangi yetkili satıcı tarafından satıldığına bakmaksızın garanti işlemi yapmakla yükümlüdür.

Uygulanacak garanti koşulları aşağıdaki gibidir:

Garanti koşulları, Volkswagen yetkili satıcısıyla müşteri arasında gerçekleşen satın alma anlaşmasının bir parçasıdır. Müşteri, imzasıyla garanti şartlarını kabul etmiş olur. Aracın teslimi sırasında müşteriye araç kullanım kılavuzu, bakım kitapçığı ve garanti belgesi verilir. Garanti işlemi yapılabilmesi için müşterinin bu belgeyi ibraz etmesi gereklidir. Bütün parçaları dahil olmak üzere aracın tamamı 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Boya ve gövde garantisi birbirinden farklı olup, araç modellerine göre içerik ve süre bakımından değişiklik göstermektedir. Bununla ilgili bilgiler kullanım kılavuzu ekindeki bakım kitapçığında belirtilmektedir. Garantinin başlangıcı aracın teslim tarihidir. Aracın mülkiyeti değiştiğinde garanti süresi etkilenmez. Garanti kapsamı ürün kaynaklı hatalar için geçerlidir. Bu nedenle, doğal aşınma, fazla yıpranma, usulsüz kullanım veya onaylanmamış değişikliklerden dolayı meydana gelen hasarlar ile dış etkenlerden kaynaklanan durumlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamında değiştirilen parçaların mülkiyeti yetkili satıcıya geçer. Garanti kapsamında ücretsiz değiştirilen parçanın garanti süresi aracın garanti süresi ile sınırlıdır. Garanti kapsamında değiştirilen parçanın ve buna ait işçiliğin bedeli müşteriden talep edilmez. Yolda kalan aracın servise çekilmesi, acil yardım ücreti, taksi, kiralık araç vb. ulaşım masrafları ve otel, konaklama, ticari kayıplar gibi diğer dolaylı masraflar garanti kapsamında değildir. Müşteri araç ile ilgili kusurları vakit geçirmeden en yakın yetkili satıcıya/servise bildirmekle yükümlüdür.


Aşağıdaki durumlarda garanti geçersizdir;

- Aracın bakım ve onarımları zamanında, düzenli olarak, gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip servisler tarafından ve periyodik bakım ve onarım prosedürlerine uygun şekilde yapılmamışsa

- Aracın güvenli kullanımına engel teşkil edecek ve onarım maliyeti ekonomik olmayacak seviyede hasar görmüşse

- Kullanım kılavuzundaki bilgilendirmelere uyulmamışsa

- Araç; amacı dışında, uygun olmayan şartlarda veya aşırı yük altında kullanılmışsa

- Araca orijinal ya da eşdeğer olmayan parça takılmışsa ya da araçta imalatçı firma tarafından teknik olarak onaylanmayan bir değişiklik yapılmışsa
Mobilite Garantisi

Garantisi sona ermiş olsa da aracı ilk günkü gibi kalsın isteyen ve periyodik bakımlarını Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptırmaya devam eden Volkswagen kullanıcılarını, bir sonraki bakım zamanına kadar (km/yıl) yaşanabilecek herhangi bir arıza durumunda, ücretsiz çekici hizmeti ile en yakın yetkili servisimize ulaştırıyor ve burada acil servis hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyoruz.
Garanti Plus

Garanti plus avantajlarla doludur...

Garanti Plus ile aracınızı alırken 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 3 yıla kadar daha fabrika garantisine hak kazanırsınız. Böylece toplam da garanti süreniz 5 yıla kadar çıkmış olur. Garanti Plus size 5 yıl boyunca güvence sağlamaya devam eder.

Tüm periyodik bakımların zamanında ve yetkili servislerde yapılması kaydıyla 5 yıl garantiniz devam eder.

Garanti Plus aracınızın uzun yıllar ilk günkü değerini korumasını sağlar.

Garanti Plus ile aracınızın garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan, tüm kontrol ve onarımları yetkili servislerimizde yaptırılır. Tüm işlemler yetkili uzmanlar ve orijinal yedek parça güvencesiyle yapılır.

Garanti Plus, aracınızı satarken alıcıya devredilebilir ve böylece aracınızın ikinci el değeri artırmış olursunuz.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı Volkswagen Garanti Plus’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın...
Volkswagen Kasko

Her türlü hasar onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Volkswagen Orijinal Parçalar®kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.

Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada aracınızın tamir edilemeyecek kadar zarar görmesi ya da çalınması halinde, 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.

Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (Volkswagen’inizin kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) yetkili servis tarafından hasarsızlık indiriminizi etkilemeden yapılır.

Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Volkswagen Kasko anlaşması olan Volkswagen Yetkili Servisleri’nde hasar eksiksiz karşılanır.

Cam kırılmalarında 1 kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.

Volkswagen Yetkili Servisi’ne teslim edildikten 24 saat sonra aracınızın sorunu giderilmemişse geçici araç verilir.

Araç anahtarının kaybı durumunda anahtarınız ücretsiz olarak yenilenir (2.500 TL'ye kadar).

Volkswagen Yetkili Servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.

İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet sigortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.

Bir sonraki yıl yenileme yapılırken avantajlı hasarsızlık indirimi sunulur.

Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Volkswagen’inizin 2. el değeri korunmuş olur.

Volkswagen Kasko, 10 yaşa kadar olan Volkswagen marka araçları kapsar. Bu paket, Volkswagen Yetkili Servisleri, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta ve Axa Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır. Volkswagen Kasko, vdf, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta ve Axa Sigorta işbirliğiyle gerçekleştirilen özel bir hizmettir.

Hızlı ulaşım

Slide 1 of 3

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.