Büyük Deprem Felaketi Hakkında Bilgilendirme

Büyük Deprem Felaketi Hakkında Bilgilendirme


Doğuş Otomotiv ve üyesi olduğu Doğuş Grubu olarak, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve on ilimizi etkileyen depremlerin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz.


Hem Doğuş Otomotiv hem de Doğuş Grubu olarak depremin gerçekleştiği ilk saatlerden itibaren bölgede yapılan çalışmalara destek vermeye başladık. Bu destekler hakkında en güncel bilgiye dogusgrubu.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.


Bölgede bulunan yetkili satıcı ve servislerimizin güncel faaliyet durumu ve deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın araçları ile ilgili ihtiyaç duyduğu servis ve yol yardım ihtiyaçlarına desteklerimiz hakkında bilgi almak için bilgilendirme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Mobil servis ve yol yardım hizmetlerimiz için: 444 8924

Diğer tüm konularda bilgi almak için: 0212 335 0444

Deprem Bölgesinde Bulunan ve Geçici Olarak Hizmet Veremeyen Yetkili Satıcı ve Servisler


Yaşadığımız büyük deprem felaketi nedeniyle Gümüş Antakya, Gümüş İskenderun, Elis, Vimsa Adıyaman, Malatya Miram, Şahintaş ve Aykan Osmaniye Yetkili Satıcı ve Servislerimiz geçici olarak hizmet verememektedir.


Size en yakın diğer Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisleri hakkında bilgi almak için 0212 335 0444 numaralı hattımızı arayabilir ya da aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

Deprem Bölgesinde Yaşayan Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler


Bu zor günlerde hayati önem taşıyan mobilitenizin devamlılığı için var gücümüzle çalışıyor ve deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlarımıza özel hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler arasında, aracı depremde hasar gören müşterilerimiz için ücretsiz çekici ve yol yardım hizmeti, yetkili servislerimizde onarım önceliği ve deprem kaynaklı hasarların onarımında ek indirim uygulaması sayılabilir.


Konuyla ilgili tüm sorularınızın cevabına aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorular Bölümünden ulaşabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular


Soru 1: Aracım depremde hasar gördü, çalıştıramıyorum. Ücretsiz yol yardım veya çekici hizmeti sağlıyor musunuz?


Evet. 444 8924 numaralı telefondan Volkswagen Yol Yardım’a ulaşabilir ve ücretsiz mobil servis ya da en yakın yetkili servise ulaştırılacak şekilde ücretsiz çekici hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz


Soru 2: Deprem’de aracım hasar gördü, şehirden ayrılacağım. Onarımı ne kadar sürede yapabilirsiniz?


Deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın araçlarının onarımlarını en kısa zamanda tamamlayarak, kendilerine teslim etmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu amaçla tüm Volkswagen Yetkili Servislerinde, depremzedelerimizin araçlarına onarım önceliği tanıyoruz.


Soru 3: Araç anahtarlarımı kaybettim. Ne yapabilirim?


nahtar kayıplarında suistimale yer vermemek adına, aracın ruhsat sahipliğini belgeleyecek argümanların Volkswagen Yetkili Servislerine ulaştırılması halinde, en kısa zamanda yeni anahtar temin edebilmek için hazırız. (Ruhsat sahibi hayatta ise kimlik, ruhsat veya aracın sisteme kayıtlı olduğunu bildiren bir e-devlet belgesi, ruhsat sahibi hayatta değil ise veraset ilanı vb.)


Soru 4: Depremzede olmam nedeniyle, aracımdaki arıza/arızalar ve diğer işlemler için yetkili servise gidemedim. Fabrika garantisi hakkım henüz bitti. Yardımcı olur musunuz?


Evet. Bu süreçte, garanti konularında da depremzede müşterilerimize mümkün olan maksimum desteği vereceğiz.


Soru 5: Yeni aracımı sipariş ettiğim/satın aldığım yetkili satıcı deprem bölgesinde bulunuyor. Aracımı farklı bir Volkswagen Yetkili Satıcısından teslim alabilir miyim?


Evet. Konu hakkında Volkswagen Yetkili Satıcınız ile görüşebilirsiniz. Eğer satış ekibine ulaşamıyorsanız Değer ve İlgi Merkezimizin 0212 335 0444 numaralı telefonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.