Slide 1 of 4
Hayallerinizdeki Volkswagen' e
sadece bir adım uzaktasınız.
Crafter Okul hakkında ayrıntılı bilgi almak için formu doldurun, sizi dakikalar içinde arayıp bilgilendirelim.
Hangi yetkili servisten bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Ticari İletişim İzni Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Crafter’ı bir de onlardan dinleyin.
vw
Yeni bir adım attık, öğrenciler için yeniden boyutlandırdık.
Benzersiz tasarımı, rahatlığı ve üstün teknolojisiyle, mükemmel güvenlik donanımı ve konforuyla olduğu kadar, geniş ve ergonomik koltuklarıyla da her zaman ilk tercihiniz olmaya hazır.
vw
Öğrenciler rahatına baksın, siz de keyfinize...
Direksiyonun başına geçtiğinizde ihtiyacınız olan her şeyin üzerinde olduğunu göreceksiniz. Yenilenen iç tasarımı, ergonomik koltuklarıyla da yolculuklar daha keyifli.
Fiyat değişimi ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak ister misiniz?
Son güncellemeleri size gönderelim.
Slide 1 of 1
  • Yeni uzun şasi Crafter aldım, kullanım rahatlığı sürüş keyfi anlatılmaz. Araç yüklü olduğu halde seri ve hızlı. Özelliklerini anlatmaya gerek yok.

    Durak Atik
Crafter Okul
Konforlu,güvenli ve mutlu yolculuklara yeni bir adım.
148.500 TL'den başlayan fiyatlarla

Volkswagen Ticari Araç
Fiyat listesi
Mobil uygulama
vw
vw

Volkswagen Ticari Araçlar web sitesinde; Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok modellerinin fiyat listesi, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz. Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok son fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.