Crafter Kampanyası

2021’in en büyük fırsatı geldi.  
Crafter’da büyük indirim!
O, benzersiz tasarımı ve ileri teknolojisiyle her zaman ilk tercih olmaya devam ediyor. Crafter'ın yüksek konforu üstün güvenlik donanımıyla birlikte geliyor...
177 PS güç, 410 Nm torka sahip 2.0 litre çift turbolu dizel motoru, düşük devirlerde yüksek performans sunarken, yakıt tasarrufu da sağlıyor.
Hemen aşağıdaki formu doldurun, siz de Volkswagen Crafter’a indirimli olarak sahip olun.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Ticari İletişim İzni Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
Volkswagen Ticari Araçlar web sitesinde; Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok modellerinin fiyat listesi, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz. Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok son fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.