Caddy Style

Ona sahip olmak eşittir stil sahibi olmak

Teknoloji
Dijital Gösterge Paneli
Şık Tasarım
Panoramik Cam Tavan
Çekiş Gücü
122 PS/320 Nm
Teknoloji
Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma

Onun kendine ait bir tarzı var.

Bütünlük önemlidir.
Caddy’nin gövde rengi kapı kolu, tamponları ve piano black yan aynaları olabildiğince göz alıcı.
Size hep yolu gösterir.
Aynalarıyla da göz alıcı.
Şıklığının bir parçası.

İçine bir göz atmanız teknolojisini anlamanız için yeterli.

Buradan her şeye hakimsiniz.
Caddy’nin koltuğuna oturun ve yeni dijital gösterge paneline şöyle bir bakın. Bilmek istediğiniz tüm bilgiler ve beklediğiniz her yenilik onda var. Dijital Gösterge Paneli tüm verileri yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtıyor ve beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlıyor.
Keyif ve güvenlik bir arada.
Ne isterseniz parmak uçlarınızda.
Hızınızı siz belirlersiniz, o size uyar.
Büyük rahatlık.
Biraz iş, biraz müzik.
Telefonunuzu bağlayın, keyfinize bakın.
Yeni zorluklara karşı her zaman
uyum sağlar.
Kişisel Zaman

Alışveriş

Outdoor

vw-ustten-kesit

Merak etmeyin, her zaman yanınızdayız.

Güvenli bir yardımcınız var.
Şehir içi acil frenleme özellikli “Front Assist” sistemi yayaları, bisikletlileri ve araçları tespit edip, sürücüyü tehlikeli durumlara karşı uyarıyor. Eğer sürücü zamanında tepki vermezse sistem otomatik frenlemeyle cevap veriyor ve gerekirse tehlikeli bir sürüş durumu varsa kaçınma manevrası bile yapabiliyor.
Herkes şeridinde kalsın.
Her koşulda yardıma hazır.
Çocuklarınızın güvenliği öncelikli.
Bizim için her şeyden önce güvenlik gelir.
Arka Süspansiyon
Yenilenmiş helezyon yaylı arka süspansiyon ile yolculuklar artık daha da rahat.
vw-paragraph
Konfor Caddy'de standart.
Caddy’nin tamamen yenilenmiş helezon yaylı arka süspansiyonu sayesinde rahatlığı arkada bulacaksınız. Konforu daha çok artırmasının yanı sıra yol tutuşunu da daha yukarı seviyelere çeken yeni süspansiyon sisteminin bir avantajı daha var, o da az yer kapladığı için daha geniş bagaj kapasitesi sunabilmesi.

Daha fazla keyif için daha fazla konfor. 

Kışları sıcak yazları serin.
Alerjen filtreli çift bölgeli klima sistemi - "Air Care Climatronic" klimasıyla Caddy’nin havasını anında değiştirebilirsiniz. İçini istediğiniz sıcaklığa getirmek için yalnızca klima düğmesine dokunup derecesini ayarlamanız yeterli.
Çevresinde her bölgeye hakim.
Kolayca her yere park edin.
Anahtarınız cebinizde kalsın.

Bazen aradığınızdan daha fazlasını alırsınız. 

Rahat yolculukların bir sebebi var.
Caddy’nin sırt dostu sertifikasına sahip olan ErgoComfort koltukları, omurgayı destekleyici birçok farklı ayara sahip. ErgoComfort, koltuk uzunluğunu, yüksekliğini, derinliğini ve eğimini; sırtınızı dayadığınız arkalığı ve kafalığı ayarlayabilmenizi sağladığı gibi 4 yöne elektrikli ayarlanabilen bel desteği sunuyor.
İçinizi ısıtacak kadar sıcak bir paket.
Onun için karanlık bir yer yok.
Şıklığının bir parçası.
Siz zahmet etmeyin biz kapatırız.
Gökyüzü artık size ait.
Motor & DSG
Tüm ailenin çıktığı en heyecanlı yolculuklar, daha güçlü motoru ve DSG teknolojisiyle kesintisiz sürüş keyfi veriyor.
vw-paragraph
Dahası “Güç”
Zorlu yokuşlar, uzun otobanlar, ağır yükler… Elinizin altında 122 PS güç ve 320 Nm tork üreten bir Caddy olunca hepsi birer keyfe dönüşüyor. Caddy’nin 2.0 TDI motoru artık yalnızca daha güçlü değil, daha da verimli.
DSG
Caddy’nin 7 vitesli çift kavramalı DSG şanzımanı çekiş gücü kesilmeden vitesin otomatik olarak pürüzsüz bir şekilde değiştirilmesini sağladığı gibi kendini de sürücünün sürüş stiline uyarlıyor. Yeni joystick vites kolu dizaynıyla da sınıfında ayrışıyor.

Renkli ve dinamik
Caddy, farklı renk seçenekleriyle fazlasıyla dinamik.

volkwagen-ticari
Seçilen Renk
Şeker Beyazı Opak
Background pattern.Woman online.
Caddy Sıkça Sorulan Sorular
  • Volkswagen Caddy modeli aracınızın polen filtresi, ön cam altında yer alan torpidonun arka kısmında bulunur. Polen filtresi, aracın iç mekânındaki hava akışını süzerek toz, polen, kir ve bunun gibi diğer partiküllere engel olur. Aynı zamanda araç içindeki hava kalitesinin artmasına olanak tanır.
  • Volkswagen Caddy modelinde kullanılan akü, aracın donanım özelliklerine ve motor tipine göre değişebilir. Caddy ticari araç modellerinde genellikle 60, 70 ve 80 amper gücündeki aküler kullanılır. Aracınızın akü kapasitesi ve özellikleri, kullanım kılavuzu veya aracın şasi numarasının son üç hanesinde yer alan "PR codes" adlı etikette yer alan kodlar aracılığıyla öğrenilebilir.
  • Volkswagen Caddy, hafif ticari araç sınıfına giren bir araçtır. Bu sınıf, ticari ya da bireysel amaçlı kullanılabilen araçları kapsar. Caddy Cargo modeli; eşya, inşaat malzemeleri, kargo ve bunun gibi ticari faaliyetlerde kullanılabilir. Ayrıca Caddy Kombi 4+1 kişilik koltuk kapasitesi sayesinde kalabalık aile ile yapılacak olan yolculuklar için de ideal seçeneklerden biri olarak öne çıkar.
  • Caddy modelinde stepne aracın bagaj bölümünün altında bulunmaktadır. Stepnenin çıkarılması için stepne tutucusunun civatası gevşetilmelidir. Gerekli aletler avadanlık içerisinde bulunmaktadır. Stepnenin çıkarılması ile ilgili olan tüm bilgilere dijital kullanım kılavuzuna aracınızın şasi numarasını girerek ulaşabilirsiniz, https://userguide.volkswagen.de/public/vin/login/tr_TR
  • Motor arıza lambası birçok farklı problemden kaynaklanarak yanabilir. Örneğin aracınızın yakıt filtresi tıkanması veya yakıt pompası arızaları, bu lambanın yanmasına sebep olabilir. Bunun yanı sıra egzoz emisyon kontrol sistemi sorunları (Katalitik konvertör, egzoz gazı sıcaklığı sensörü, oksijen sensörü, egzoz gazı geri dönüş valfi vb.) nedeniyle de motor arıza lambası yanabilir. Ayrıca ateşleme bobinleri ya da bujileri gibi bileşenlerin düzgün çalışmaması arıza göstergesinin aktif hâle gelmesine sebep olabilir. Ek olarak aracınızın hava filtresi tıkanmış ya da hava sensöründe bir sorun meydana gelmiş olabilir.
  • Volkswagen Caddy modelinde fren hidroliği, genellikle aracın motor bölmesinde yer alan bir plastik haznede bulunur. Bu hazne, fren hidroliği seviyesini kontrol etmek ve gerekirse sıvı eklemek için kullanılır. Volkswagen Caddy modelinde fren hidroliğinin her iki yılda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Caddy, ailenin diğer üyeleriyle tanışın.

Caddy Impression
Caddy Impression
 Arka park sensörü
  Elektromekanik park freni ve auto hold
  Hız sınırlayıcı içeren hız sabitleyici
  Şehir içi acil frenleme özellikli, "Front Assist" ve şerit takip asistanı
 Acil çağrı sistemi eCall
Caddy Life
Caddy Life
*Impression donanımına ek olarak
 10,25" Dijital gösterge paneli
  8,25" Composition Colour radyo ve App Connect
  Anahtarsız çalıştırma
  Alerjen filtreli çift bölgeli klima sistemi
  Ön park sensörü
Caddy Cargo
Caddy Cargo
 Arka park mesafe sensörü
  Elektromekanik park freni ve auto hold
  Elektromekanik servo direksiyon
  Acil çağrı sistemi eCall
  EDL (Elektronik diferansiyel kilidi)
Slide 1 of 3
Stilinizi Caddy Style ile Tamamlayın

Yenilikçi ve her şeye hazır tasarımıyla bir araçtan çok daha fazlası olan Caddy Style ile tanışmaya hazır olun! İleri teknoloji özelliklerinden gelişmiş tasarımına kadar her konuda sizi konforla bir araya getirecek. Bütün gövdesi tamamen göz alıcı tasarıma sahip ve öne çıkıyor. Volkswagen Caddy Style güvenliğiniz ve konforunuz için özel olarak üretildi. Öne çıkan tasarım özellikleri ile siz de kendinizi özel hissedeceksiniz.

Daha fazla oku...

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.