Caddy Life

İşte de evde de hayat onunla güzel.

Teknoloji
Anahtarsız Çalıştırma
Çekiş Gücü
122 PS/320 Nm
Konfor
Yeni Arka Süspansiyon
Güvenlik
Şerit Takip Sistemi

En büyük özelliği çok çekici olması.

Her renkle uyumlu.
Caddy’nin gövde rengi kapı kolu, tamponları ve piano black yan aynaları olabildiğince göz alıcı.
Yolunuz her zaman aydınlık.
Aynalarıyla da göz alıcı.
Hem kullanışlı hem güzel.
Detaylarıyla tam.

Caddy’nin içi geleceğe hazır.

Direksiyon başında çok rahatsınız.
Siz hızlandıkça direksiyon sertleşiyor ve sürüş konforunun yanında yüksek güvenlik de sağlıyor. Radyo kumandalı deri kaplı yeni Servotronik Direksiyon, sürüş konforunuza konfor katıyor.
Parmaklarınızın keyfi yerinde.
Sınırları siz koyun.
Güvenli ve rahat.
Eğlence donanımı.
Telefon ya da tablet, ikisine de yer var.
Göz alıcı iç tasarımı sizi büyüleyecek.
*Caddy Style modelinin örnek iç tasarımıdır.
Yeni zorluklara karşı her zaman
uyum sağlar.
Kişisel Zaman

Alışveriş

Outdoor

vw-ustten-kesit

Güvenliğiniz bizim her şeyimiz.

Onunla hem yolcular hem de yayalar güvende.
Şehir içi acil frenleme özellikli “Front Assist” sistemi yayaları, bisikletlileri ve araçları tespit edip, sürücüyü tehlikeli durumlara karşı uyarıyor. Eğer sürücü zamanında tepki vermezse sistem otomatik frenlemeyle cevap veriyor ve gerekirse tehlikeli bir sürüş durumu varsa kaçınma manevrası bile yapabiliyor.
Sizi aynı çizgide tutar.
Nerede olursanız olun dostunuz yanınızda.
Önce çocukların güvenliği.
Bizim için her şeyden önce güvenlik gelir.
Arka Süspansiyon
Yenilenmiş helezyon yaylı arka süspansiyon ile yolculuklar artık daha da rahat.
vw-paragraph
Konfor Caddy'de standart.
Caddy’nin tamamen yenilenmiş helezon yaylı arka süspansiyonu sayesinde rahatlığı arkada bulacaksınız. Konforu daha çok artırmasının yanı sıra yol tutuşunu da daha yukarı seviyelere çeken yeni süspansiyon sisteminin bir avantajı daha var, o da az yer kapladığı için daha geniş bagaj kapasitesi sunabilmesi

Konforu üst düzeye çıkardık.

Yaz kış havanız aynı kalsın.
Alerjen filtreli çift bölgeli klima sistemi - "Air Care Climatronic" klimasıyla Caddy’nin havasını anında değiştirebilirsiniz. İçini istediğiniz sıcaklığa getirmek için yalnızca klima düğmesine dokunup derecesini ayarlamanız yeterli.
Her tarafı görebiliyorsunuz.
Anahtarınızı çıkarmanıza gerek yok.
Motor Ve Dsg
Tüm ailenin çıktığı en heyecanlı yolculuklar, daha güçlü motoru ve DSG teknolojisiyle kesintisiz sürüş keyfi veriyor.
vw-paragraph
Dahası “Güç”
Zorlu yokuşlar, uzun otobanlar, ağır yükler… Elinizin altında 122 PS güç ve 320 Nm tork üreten bir Caddy olunca hepsi birer keyfe dönüşüyor. Caddy’nin 2.0 TDI motoru artık yalnızca daha güçlü değil, daha da verimli.
DSG
Caddy’nin 7 vitesli çift kavramalı DSG şanzımanı çekiş gücü kesilmeden vitesin otomatik olarak pürüzsüz bir şekilde değiştirilmesini sağladığı gibi kendini de sürücünün sürüş stiline uyarlıyor. Yeni joystick vites kolu dizaynıyla da sınıfında ayrışıyor.

Renkli ve dinamik
Caddy, farklı renk seçenekleriyle azlasıyla dinamik.

volkwagen-ticari
Seçilen Renk
Şeker Beyazı
Background pattern.Woman online.
Caddy Sıkça Sorulan Sorular
  • Volkswagen Caddy modeli aracınızın polen filtresi, ön cam altında yer alan torpidonun arka kısmında bulunur. Polen filtresi, aracın iç mekânındaki hava akışını süzerek toz, polen, kir ve bunun gibi diğer partiküllere engel olur. Aynı zamanda araç içindeki hava kalitesinin artmasına olanak tanır.
  • Volkswagen Caddy modelinde kullanılan akü, aracın donanım özelliklerine ve motor tipine göre değişebilir. Caddy ticari araç modellerinde genellikle 60, 70 ve 80 amper gücündeki aküler kullanılır. Aracınızın akü kapasitesi ve özellikleri, kullanım kılavuzu veya aracın şasi numarasının son üç hanesinde yer alan "PR codes" adlı etikette yer alan kodlar aracılığıyla öğrenilebilir.
  • Volkswagen Caddy, hafif ticari araç sınıfına giren bir araçtır. Bu sınıf, ticari ya da bireysel amaçlı kullanılabilen araçları kapsar. Caddy Cargo modeli; eşya, inşaat malzemeleri, kargo ve bunun gibi ticari faaliyetlerde kullanılabilir. Ayrıca Caddy Kombi 4+1 kişilik koltuk kapasitesi sayesinde kalabalık aile ile yapılacak olan yolculuklar için de ideal seçeneklerden biri olarak öne çıkar.
  • Caddy modelinde stepne aracın bagaj bölümünün altında bulunmaktadır. Stepnenin çıkarılması için stepne tutucusunun civatası gevşetilmelidir. Gerekli aletler avadanlık içerisinde bulunmaktadır. Stepnenin çıkarılması ile ilgili olan tüm bilgilere dijital kullanım kılavuzuna aracınızın şasi numarasını girerek ulaşabilirsiniz, https://userguide.volkswagen.de/public/vin/login/tr_TR
  • Motor arıza lambası birçok farklı problemden kaynaklanarak yanabilir. Örneğin aracınızın yakıt filtresi tıkanması veya yakıt pompası arızaları, bu lambanın yanmasına sebep olabilir. Bunun yanı sıra egzoz emisyon kontrol sistemi sorunları (Katalitik konvertör, egzoz gazı sıcaklığı sensörü, oksijen sensörü, egzoz gazı geri dönüş valfi vb.) nedeniyle de motor arıza lambası yanabilir. Ayrıca ateşleme bobinleri ya da bujileri gibi bileşenlerin düzgün çalışmaması arıza göstergesinin aktif hâle gelmesine sebep olabilir. Ek olarak aracınızın hava filtresi tıkanmış ya da hava sensöründe bir sorun meydana gelmiş olabilir.
  • Volkswagen Caddy modelinde fren hidroliği, genellikle aracın motor bölmesinde yer alan bir plastik haznede bulunur. Bu hazne, fren hidroliği seviyesini kontrol etmek ve gerekirse sıvı eklemek için kullanılır. Volkswagen Caddy modelinde fren hidroliğinin her iki yılda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Caddy, ailenin diğer üyeleriyle tanışın.

Caddy Impression
Caddy Impression
 Arka park sensörü
  Elektromekanik park freni ve auto hold
  Hız sınırlayıcı içeren hız sabitleyici
  Şehir içi acil frenleme özellikli, "Front Assist" ve şerit takip asistanı
 Acil çağrı sistemi eCall
Caddy Style
Caddy Style
*Life donanımına ek olarak
 Yardımcı aydınlatma sistemine sahip dinamik LED ön farlar ve dönüş farları, LED stop lambaları
 "AGR" sertifikalı ergoComfort sürücü koltuğu
  Kör nokta algılama ile şerit değiştirme asistanı "Side Assist"
  Elektrik destekli bagaj kapağı
  17” Alüminyum alaşımlı jantlar
Caddy Cargo
Caddy Cargo
 Arka park mesafe sensörü
  Elektromekanik park freni ve auto hold
  Elektromekanik servo direksiyon
  Acil çağrı sistemi eCall
  EDL (Elektronik diferansiyel kilidi)
Slide 1 of 3

Araç Tedariği 
ile ilgili Güncel Durum

Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.En Yakın Yetkili Satıcıyı Bulun
Stilinizi Caddy Style ile Tamamlayın


Sınıfının en çok tercih edilen aracı olma ayrıcalığına sahip olan Caddy Life, birçok yeni özelliğin eklenmesi ile birlikte artık kullanıcılarına daha fazla avantaj sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü dijital gösterge, modern tasarım, düşük emisyon gibi özellikleri ile Caddy Life teknolojik, güvenlikli, ekonomik ve doğa dostu bir karaktere sahip.Caddy Life’ın dayanıklı malzemeler, mükemmel işçilik, son derece güvenilir ve kusursuz motoru kullanıcılara özel ve ticari alan fark etmeksizin çeşitli avantajlar sunuyor.

Daha fazla oku...

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.