Caddy Impression

Etkisinden çıkamayacaksınız.

Konfor
Dokunmatik Tuş Takımı
Çekiş Gücü
122 PS/320 Nm
Konfor
Yeni Arka Süspansiyon
Güvenlik
Şerit Takip Sistemi

İlk izlenim her şeydir.

Renklerin uyumu göz kamaştırıyor.
Caddy’nin gövde rengi kapı kolu, tamponları ve piano black yan aynaları olabildiğince göz alıcı.
Farlarınız ne zaman yanacaklarını bilir.
Gözünüz arkada kalmasın.

Her şeyiyle ilerlemek için var.

Elinizin altındaki konfor.
Siz hızlandıkça direksiyon sertleşiyor ve sürüş konforunun yanında yüksek güvenlik de sağlıyor. Radyo kumandalı deri kaplı yeni Servotronik Direksiyon, sürüş konforunuza konfor katıyor.
Ona dokunmak çok hoşunuza gidecek.
Hızınızın sınırlarını siz belirlersiniz.
Yokuş dostu kalkış sistemi.
İçinde bol bol eğlence var.
Arka Süspansiyon
Yenilenmiş helezyon yaylı arka süspansiyon ile yolculuklar artık daha da rahat.
vw-paragraph
Konfor Caddy'de standart.
Caddy’nin tamamen yenilenmiş helezon yaylı arka süspansiyonu sayesinde rahatlığı arkada bulacaksınız. Konforu daha çok artırmasının yanı sıra yol tutuşunu da daha yukarı seviyelere çeken yeni süspansiyon sisteminin bir avantajı daha var, o da az yer kapladığı için daha geniş bagaj kapasitesi sunabilmesi.
Yeni zorluklara karşı her zaman
uyum sağlar.
Kişisel Zaman

Alışveriş

Outdoor

vw-ustten-kesit

Güvenlik her zaman ön planda.

Gözü her zaman yolda.
Şehir içi acil frenleme özellikli “Front Assist” sistemi yayaları, bisikletlileri ve araçları tespit edip, sürücüyü tehlikeli durumlara karşı uyarıyor. Eğer sürücü zamanında tepki vermezse sistem otomatik frenlemeyle cevap veriyor ve gerekirse tehlikeli bir sürüş durumu varsa kaçınma manevrası bile yapabiliyor.
Çizginizi bozmayın.
Acil durumlarda yanınızda.
Çocuklar onunla güvende.
Güvenlik onun için her şey demek.
Motor & DSG
Tüm ailenin çıktığı en heyecanlı yolculuklar, daha güçlü motoru ve DSG teknolojisiyle kesintisiz sürüş keyfi veriyor.
vw-paragraph
Dahası “Güç”
Zorlu yokuşlar, uzun otobanlar, ağır yükler… Elinizin altında 122 PS güç ve 320 Nm tork üreten bir Caddy olunca hepsi birer keyfe dönüşüyor. Caddy’nin 2.0 TDI motoru artık yalnızca daha güçlü değil, daha da verimli.
DSG
Caddy’nin 7 vitesli çift kavramalı DSG şanzımanı çekiş gücü kesilmeden vitesin otomatik olarak pürüzsüz bir şekilde değiştirilmesini sağladığı gibi kendini de sürücünün sürüş stiline uyarlıyor. Yeni joystick vites kolu dizaynıyla da sınıfında ayrışıyor.

Renkli ve Dinamik
Caddy, farklı renk seçenekleriyle azlasıyla dinamik.

volkwagen-ticari
Seçilen Renk
Şeker Beyazı Opak
Background pattern.Woman online.
Caddy Sıkça Sorulan Sorular
  • Volkswagen Caddy modeli aracınızın polen filtresi, ön cam altında yer alan torpidonun arka kısmında bulunur. Polen filtresi, aracın iç mekânındaki hava akışını süzerek toz, polen, kir ve bunun gibi diğer partiküllere engel olur. Aynı zamanda araç içindeki hava kalitesinin artmasına olanak tanır.
  • Volkswagen Caddy modelinde kullanılan akü, aracın donanım özelliklerine ve motor tipine göre değişebilir. Caddy ticari araç modellerinde genellikle 60, 70 ve 80 amper gücündeki aküler kullanılır. Aracınızın akü kapasitesi ve özellikleri, kullanım kılavuzu veya aracın şasi numarasının son üç hanesinde yer alan "PR codes" adlı etikette yer alan kodlar aracılığıyla öğrenilebilir.
  • Volkswagen Caddy, hafif ticari araç sınıfına giren bir araçtır. Bu sınıf, ticari ya da bireysel amaçlı kullanılabilen araçları kapsar. Caddy Cargo modeli; eşya, inşaat malzemeleri, kargo ve bunun gibi ticari faaliyetlerde kullanılabilir. Ayrıca Caddy Kombi 4+1 kişilik koltuk kapasitesi sayesinde kalabalık aile ile yapılacak olan yolculuklar için de ideal seçeneklerden biri olarak öne çıkar.
  • Caddy modelinde stepne aracın bagaj bölümünün altında bulunmaktadır. Stepnenin çıkarılması için stepne tutucusunun civatası gevşetilmelidir. Gerekli aletler avadanlık içerisinde bulunmaktadır. Stepnenin çıkarılması ile ilgili olan tüm bilgilere dijital kullanım kılavuzuna aracınızın şasi numarasını girerek ulaşabilirsiniz, https://userguide.volkswagen.de/public/vin/login/tr_TR
  • Motor arıza lambası birçok farklı problemden kaynaklanarak yanabilir. Örneğin aracınızın yakıt filtresi tıkanması veya yakıt pompası arızaları, bu lambanın yanmasına sebep olabilir. Bunun yanı sıra egzoz emisyon kontrol sistemi sorunları (Katalitik konvertör, egzoz gazı sıcaklığı sensörü, oksijen sensörü, egzoz gazı geri dönüş valfi vb.) nedeniyle de motor arıza lambası yanabilir. Ayrıca ateşleme bobinleri ya da bujileri gibi bileşenlerin düzgün çalışmaması arıza göstergesinin aktif hâle gelmesine sebep olabilir. Ek olarak aracınızın hava filtresi tıkanmış ya da hava sensöründe bir sorun meydana gelmiş olabilir.
  • Volkswagen Caddy modelinde fren hidroliği, genellikle aracın motor bölmesinde yer alan bir plastik haznede bulunur. Bu hazne, fren hidroliği seviyesini kontrol etmek ve gerekirse sıvı eklemek için kullanılır. Volkswagen Caddy modelinde fren hidroliğinin her iki yılda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Caddy, ailenin diğer üyeleriyle tanışın.

Caddy Life
Caddy Life
*Impression donanımına ek olarak
 10,25" Dijital gösterge paneli
  8,25" Composition Colour radyo ve App Connect
  Anahtarsız çalıştırma
  Alerjen filtreli çift bölgeli klima sistemi
  Ön park sensörü
Caddy Style
Caddy Style
*Life donanımına ek olarak
 Yardımcı aydınlatma sistemine sahip dinamik LED ön farlar ve dönüş farları, LED stop lambaları
 "AGR" sertifikalı ergoComfort sürücü koltuğu
  Kör nokta algılama ile şerit değiştirme asistanı "Side Assist"
  Elektrik destekli bagaj kapağı
  17” Alüminyum alaşımlı jantlar
Caddy Cargo
Caddy Cargo
 Arka park mesafe sensörü
  Elektromekanik park freni ve auto hold
  Elektromekanik servo direksiyon
  Acil çağrı sistemi eCall
  EDL (Elektronik diferansiyel kilidi)
Slide 1 of 3
Caddy Impression ile Konforlu Yolculuklar


Volkswagen Caddy’nin üç farklı donanım paketinden biri olan Caddy Impression, sahip olduğu geniş iç hacim sayesinde kullanıcılarının yolculuk deneyimlerini eşsiz kılıyor. Geniş bagaj hacmine sahip olan Caddy Impression, çok sayıda üyeye sahip geniş aileler için mükemmel bir seçim. Caddy Impression’u eşsiz kılan bir diğer özellik sahip olduğu güvenlik sistemleri: Dış koltuklarında perde hava yastıkları bulunan Caddy Impression, acil frenleme sistemi ile birlikte kullanıcıların sürüş güvenliğini maksimum seviyede tutmalarını sağlıyor. Volkswagen Caddy Impression Front Assist adı verilen acil frenleme sistemi ve şerit aşımlarını uyaran şerit takip asistanı aracılığıyla kullanıcıların sürüş deneyimi anındaki hatalarını minimuma indiriyor. Caddy Impression, sahip olduğu özelliklerle sürücü ve yolcuların konforlu yolcuklar yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Daha fazla oku...

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.