Caddy Cargo

İşiniz çoksa yeriniz de çok.

Yükleme Hacmi
3.7 m3
Çekiş Gücü
122 PS/320 Nm
Teknoloji
Dokunmatik Tuş Takımı
Güvenlik
Şerit Takip Sistemi

Genişliği göz dolduruyor.

Bakan bir daha bakıyor.
Yeni tasarımıyla Caddy Cargo Maxi geniş olduğu kadar, her zamankinden daha göz alıcı.
Yükleme yapmak kolaylaştı.
Yalnızca sizi değil karşınızdakini de düşünüyor.
Gözünüz arkada kalmasın.

Konforun da boyutları değişti.

Yola hükmedin.
Siz hızlandıkça direksiyon sertleşiyor ve sürüş konforunun yanında yüksek güvenlik de sağlıyor. Radyo kumandalı deri kaplı yeni Servotronik Direksiyon, sürüş konforunuza konfor katıyor.
Dokunmak demek kolaylık demek.
Yokuşta yükü dert etmeyin.
Eğlencesi bol.
Havası hep yerinde.
Yeni zorluklara karşı her zaman
uyum sağlar.
Çiçek

Koli

Europalet

vw-ustten-kesit

Güvenlik her zaman ön planda.

Önce güvenlik.
Caddy’nin sürücü hava yastığıyla daima güvendesiniz.
Acil durumlarda yanınızda.
Gücü gerektiği gibi kullanır.

Zekice tasarlanmış yük bölümü.

Yükleriniz yerinde dursun.
Altı adet yük kancasıyla en ağır yükleri bile Caddy’nin zeminine güvenle sabitleyebilirsiniz.
Gürültü ve güvenlik için…
Motor & DSG
İşiniz için daha güçlü motoru ve DSG teknolojisi.
vw-paragraph
Dahası “Güç”
Zorlu yokuşlar, uzun otobanlar, ağır yükler… Elinizin altında 122 PS güç ve 320 Nm tork üreten bir Caddy olunca hepsi birer keyfe dönüşüyor. Caddy’nin 2.0 TDI motoru artık yalnızca daha güçlü değil, daha da verimli.
DSG
Caddy’nin 7 vitesli çift kavramalı DSG şanzımanı çekiş gücü kesilmeden vitesin otomatik olarak pürüzsüz bir şekilde değiştirilmesini sağladığı gibi kendini de sürücünün sürüş stiline uyarlıyor. Yeni joystick vites kolu dizaynıyla da sınıfında ayrışıyor.

Renkli ve Dinamik
Caddy, farklı renk seçenekleriyle fazlasıyla dinamik.

volkwagen-ticari
Seçilen Renk
Şeker Beyazı
Background pattern.Woman online.
Caddy Sıkça Sorulan Sorular
  • Volkswagen Caddy modeli aracınızın polen filtresi, ön cam altında yer alan torpidonun arka kısmında bulunur. Polen filtresi, aracın iç mekânındaki hava akışını süzerek toz, polen, kir ve bunun gibi diğer partiküllere engel olur. Aynı zamanda araç içindeki hava kalitesinin artmasına olanak tanır.
  • Volkswagen Caddy modelinde kullanılan akü, aracın donanım özelliklerine ve motor tipine göre değişebilir. Caddy ticari araç modellerinde genellikle 60, 70 ve 80 amper gücündeki aküler kullanılır. Aracınızın akü kapasitesi ve özellikleri, kullanım kılavuzu veya aracın şasi numarasının son üç hanesinde yer alan "PR codes" adlı etikette yer alan kodlar aracılığıyla öğrenilebilir.
  • Volkswagen Caddy, hafif ticari araç sınıfına giren bir araçtır. Bu sınıf, ticari ya da bireysel amaçlı kullanılabilen araçları kapsar. Caddy Cargo modeli; eşya, inşaat malzemeleri, kargo ve bunun gibi ticari faaliyetlerde kullanılabilir. Ayrıca Caddy Kombi 4+1 kişilik koltuk kapasitesi sayesinde kalabalık aile ile yapılacak olan yolculuklar için de ideal seçeneklerden biri olarak öne çıkar.
  • Caddy modelinde stepne aracın bagaj bölümünün altında bulunmaktadır. Stepnenin çıkarılması için stepne tutucusunun civatası gevşetilmelidir. Gerekli aletler avadanlık içerisinde bulunmaktadır. Stepnenin çıkarılması ile ilgili olan tüm bilgilere dijital kullanım kılavuzuna aracınızın şasi numarasını girerek ulaşabilirsiniz, https://userguide.volkswagen.de/public/vin/login/tr_TR
  • Motor arıza lambası birçok farklı problemden kaynaklanarak yanabilir. Örneğin aracınızın yakıt filtresi tıkanması veya yakıt pompası arızaları, bu lambanın yanmasına sebep olabilir. Bunun yanı sıra egzoz emisyon kontrol sistemi sorunları (Katalitik konvertör, egzoz gazı sıcaklığı sensörü, oksijen sensörü, egzoz gazı geri dönüş valfi vb.) nedeniyle de motor arıza lambası yanabilir. Ayrıca ateşleme bobinleri ya da bujileri gibi bileşenlerin düzgün çalışmaması arıza göstergesinin aktif hâle gelmesine sebep olabilir. Ek olarak aracınızın hava filtresi tıkanmış ya da hava sensöründe bir sorun meydana gelmiş olabilir.
  • Volkswagen Caddy modelinde fren hidroliği, genellikle aracın motor bölmesinde yer alan bir plastik haznede bulunur. Bu hazne, fren hidroliği seviyesini kontrol etmek ve gerekirse sıvı eklemek için kullanılır. Volkswagen Caddy modelinde fren hidroliğinin her iki yılda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Caddy, ailenin diğer üyeleriyle tanışın.

Caddy Impression
Caddy Impression
 Arka park sensörü
  Elektromekanik park freni ve auto hold
  Hız sınırlayıcı içeren hız sabitleyici
  Şehir içi acil frenleme özellikli, "Front Assist" ve şerit takip asistanı
 Acil çağrı sistemi eCall
Caddy Life
Caddy Life
*Impression donanımına ek olarak
 10,25" Dijital gösterge paneli
  8,25" Composition Colour radyo ve App Connect
  Anahtarsız çalıştırma
  Alerjen filtreli çift bölgeli klima sistemi
  Ön park sensörü
Caddy Style
Caddy Style
*Life donanımına ek olarak
 Yardımcı aydınlatma sistemine sahip dinamik LED ön farlar ve dönüş farları, LED stop lambaları
 "AGR" sertifikalı ergoComfort sürücü koltuğu
  Kör nokta algılama ile şerit değiştirme asistanı "Side Assist"
  Elektrik destekli bagaj kapağı
  17” Alüminyum alaşımlı jantlar
Slide 1 of 3

Araç Tedariği 
ile ilgili Güncel Durum

Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.En Yakın Yetkili Satıcıyı Bulun
Caddy Cargo Her Zaman Hazır

Caddy Cargo sürüş deneyimlerini gerçekleştirirken büyük planlara sahip olan kullanıcılar için özel olarak tasarlandı. Sınıfının en iyi şehir içi taşıma aracı olan Caddy Cargo, yenilenmiş 5. nesli ile kullanıcılarına daha güçlü, daha dijital ve daha konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. VW Caddy Cargo sahip olduğu modern tasarım; geniş maxi kayar kapı, farklı ayırma duvarı seçenekleri ve 842 kg’a varan taşıma kapasitesi ile ticari faaliyetlerle uğraşmakta olan kullanıcıların ihtiyaçlarının neredeyse hepsini karşılayabiliyor. 16,5 cm büyüklükteki dokunmatik ekranı ve akıllı telefonları kablosuz bir şekilde şarj edebilme desteği ile Volkswagen Caddy Cargo kullanıcılarına çeşitli teknolojik avantajlar da sağlıyor. Caddy Cargo, yük bölümü aydınlatması, camlı arka kanatlı kapılar, camlı ve koruyucu kafesli ayırma duvarı ve 6 adet yük kancası ile büyük işler başarmak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlandı. .

Daha fazla oku...

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.