Trafik İşaretleri ve Levhaları Anlamları

Multivan Style Hibrit Motorlu mu?

 

Şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle gelen aracın eHybrid motoru bulunur ve 1.4 TSI 150 PS’lik turbo benzinli motora 85 kw’lık elektrikli ünite ile entegre edilmiş durumdadır. Toplamda ise 218 PS güç üretir. Klasik içten yanmalı motorla hibrit ünitelerle tasarlanmıştır. 

Multivan Style Kaç Saatte Şarj Oluyor?

13 kWh lityum iyon pillere sahip olan araç 6 ileri oranlı DSG şanzımanlıdır. 3,6 kW AC şarj ile 3 saat 40 dakikada şarjı tamamlanır.

Multivan Style Batarya Gücü Ne Kadar?

Araçta 1.4 TSI 150 PS’lik turbo benzinli motor bulunmakla beraber 85 kw’lık elektrikli ünite yer alır. Yani toplamda 218 PS güç üreten bir sisteme sahiptir.

Multivan Style Kaç Kişilik?

Araçta 7 koltuk bulunur. Araçta birinci sıra ve ikinci sıra koltuk takımları yer alır. Bununla beraber yeni modüler koltuk sistemi ile üçüncü sıraya kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilen bir bireysel koltuklar da bulunur. İkinci ve üçüncü koltuk sırasında kargo taşınmak istendiğinde ise kolayca montaj ve demontaj yapılabilir. Taşıma kapasitesi de yüksek olduğundan eşya gibi taşıma işlemleri de araç ile rahat bir şekilde yapılabilir.

Multivan Style Donanım Özellikleri Nelerdir?

Araç 4973 mm uzunluğadır. Ancak uzun versiyonu boyu 5173 mm’dir. Aracın genişliği 1941 mm’dir. 3124 mm aks aralığındaki araç 1903 mm yüksekliğe sahiptir. Tüm koltukların dik pozisyonunda 469 litre yükleme hacmi yer alır. Çekme kapasitesi ise 2000 kg’a varmaktadır. Ön frenler de hava soğutmalı diskler bulunur Maksimum tork kapasitesi 250 Nm / 184 lb-ft @ 1550 dev/dk’dır.

·Araçta multivan, life ve style adlı üç farklı donanım seçeneği olduğundan bunların hepsine ayrı değinmek gerekir. Ayrıca 19 inçe kadar jant seçenekleri de söz konusu olmaktadır.

·Aracın farları da teknik özellik bakımından üst seviyededir. IQ. LIGHT LED Matrix farları ile en karanlık yolları bile rahatlıkla görmek mümkündür.

·Aracın yaşam alanları da diğer özellikleri kadar öne çıkar. Çünkü yaşam alanı 10.25 inçlik dijital kokpite sahiptir.

·Göstergeli panelde dokunmatik multimedya ekranı vardır. İki adet USB girişi vardır. Bu sayede taşınabilir flaş bellek ya da telefondaki depolanan müzikler de dinlenebilir.

·Aracın ses donanımı da oldukça iyi durumdadır. Bu anlamda müzikseverler epey verim alacaklardır. 16 kanallı 14 hoparlöre sahip 840 watt gücünde Harmon Kardon premium ses sistemi kendisine hayran bırakacak niteliktedir. Yüksek ses kalitesi ile yol esnasında yolcular müziği en iyi şekilde deneyimleyebilir.

·Araçta 34’den fazla sürücü destek sistemi bulunur. Geceleri iç aydınlatma sistemi devreye girmekte olup etrafı en iyi şekilde görmek mümkün olur. İç ambiyansı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

·Koltukları oldukça rahat olmakla beraber yeni ray sistemine sahiptir. Bu sayede ayarlaması da bir o kadar kolaydır. Multivan Style tavanı panoramik camdır.

·Anahtarsız giriş ve aracı çalıştırma sistemi bulunan araçta elektronik park freni özelliği de yer alır.

·Sürücülerin rahat kullanabilmeleri adına raylı sisteme entegre edilmiş bir masa da araç içerisinde bulunur. Bu raylı sistem sayesinde masa aracın farklı yerlerinde rahatlıkla kullanım sağlar. Orta sıra koltukların 180 derece dönebiliyor olması da yüz yüze oturma düzeni açısından büyük avantaj sağlar.

Multivan Style Bagaj Hacmi Ne Kadar?

469 litre yükleme hacmine sahip olan araç ayrıca 2.000 kilograma kadar çekme kapasitesine sahiptir. Bu anlamda yolculuklarda alınacak eşyaları Multivan Style ile arzu edilen yere rahatlıkla taşımak mümkündür.

 

 

 


*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.