Trafik İşaretleri ve Levhaları Anlamları

Volkswagen California Teknik Özellikleri Nelerdir?

 

2.0 TDI 204 PS DSG dizel motor ünitesi 1968 cc hacmindedir. 7 İleri otomatik şanzımana sahiptir. Motor ünitesi 204 beygir güç üretmekte olup ürettiği güçler ön tekerleklere aktarılır. Azami hızı 203 km/s’dir. Yakıt dizel ve otomatik vites özelliğine sahiptir. Silindir adedi 4, besleme tipi turbodur. Kapı sayısı 4, gövde tipi panelvandır. Önden çekişli, 7 vites, yakıt deposu 70 litredir. Yokuş kalkış desteği, yorgunluk tespit sistemi, ESP denge kontrolü, ABS fren sistemi, acil fren desteği, elektro mekanik park freni bulunur.

Volkswagen California Yakıt Tüketim Değerleri Nedir?

Volkswagen California yakıt tüketimi versiyona göre farklılık gösterebilir. Eğer Volkswagen California Ocean 2.0 TDI 204 PS DSG fabrika çıkış verileri göz önüne alındığında 100 km/8,0 litre karma yakıt değerlerine sahip olduğu öne çıkar. Volkswagen California Ocean 2.0 TDI 204 PS DSG 4 Motion’da ise fabrika çıkış verilerine göre 100 km/8,0 litre ortalama yakıt tüketimi söz konusudur. Şehir içi yakıt tüketimi şehir içi için 7,9 litredir. Şehir dışı yakıt tüketimi 6,2 litredir. Ortalama yakıt tüketimi ise 8,0 litredir.

Volkswagen California Tasarımı ve Boyutları

Volkswagen California Ocean’ın en büyük artısı geniş, rahat ve konforlu bir yapıya sahip olmasıdır. Bu anlamda Volkswagen California tasarımı ve boyutları, araç almak isteyenlerin ilk olarak ilgisini çekecek yönüdür. Bu araç “konfor aracı” olarak da tabir edildiğinden yolculara sunduğu konforun maksimum düzeyde olmasına özen gösterilir. Her türlü zor ve uzun yol koşullarına uygun olarak tasarlanmış iç dizaynında küçük büyük herkesin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek özellikler bulunuyor. Aracın boyutlarına baktığımızda ise uzunluk olarak 4.909 mm, genişliği ise 1.904 mm şeklindedir. Yükseklik olarak 1.990 mm’dir. Yani aile bireylerinin, yolcuların rahat edebilecekleri son derece konforlu geniş bir araç söz konusudur.

Volkswagen California Donanım Özellikleri Nelerdir?

Bir aracın en önemli verileri donanımsal özellikleridir. Bu anlamda Volkswagen California beklentileri karşılayacak düzeydedir. Öne çıkan bazı önemli özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür. Fren yardım sistemi, Isofix hazırlığı, ABS, yan hava yastığı, parçacık filtre sistemi, yokuşta kalkış desteği, mobil entegrasyon – Android Auto, çoklu çarpışma frenleme sistemi, kaliteli müzik sistemi ve radyo, ön koltukta sürücü ve yolcunun rahat etmesi için ön koltuk kol dayaması, arzu edilen müzikleri dinleyebilmek için portatif müzik cihazlarının bağlanmasını mümkün kılan USB giriş portu önemli detaylardandır. ESP denilen denge kontrolü, kolay bir sürüş sağlayan hidrolik direksiyon, 110V çıkışı, virajlama ışıkları, kaldırım aydınlatma, ön sis farları, ısıtma özellikli yan aynalar, Bluetooth, yenileyici fren sistemleri, elektrikli otomatik camlar, üçüncü sıra katlanma özelliğine sahip portatif koltuklar, yüksekliği ayarlanabilen direksiyon simid de dikkat çeker. Aynı zamanda derinliği ayarlanabilen direksiyon simidi, kaliteli koltuk döşemesi, start-stop özellikleri, ısıtma özellikli ön koltuk takımı, havaya göre ayarlanabilen otomatik klima bulunur.

Volkswagen California Bagaj Hacmi Ne Kadar?

Aracın bir diğer önemli kısmı da hiç şüphesiz bagajlarıdır. Bagaj özellikle uzun yola giden yolculular açısından önemlidir. Volkswagen California zaten özellik itibarı ile hem geniş hem de konforlu olmayı hedefleyerek tasarlanır. Bu anlamda bagaj özellikleri de ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak düzeydedir. Volkswagen California, 400 litre bagaj hacmine sahiptir. Ayrıca 2.535 kg ağırlıktadır. Uzun yolculuklarda özellikle genişliği, bagajı ve içerisindeki konfor alanları dikkat çeker. Bagaj kapasitesi çerçevesinde aracı zorlamadan rahat bir sürüş sunar. Hem tasarım anlamında göz dolduran hem de konfor anlamında rahat ettiren yapısıyla öne çıkar.

 


*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.
web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.