AutoCredit Kampanyası

Ticari Zeka: vdf AutoCredit fırsatlarıyla
Volkswagen Ticari Araç sahibi olmaktır.
Volkswagen Ticari Araçlar, vdf AutoCredit’in benzersiz ödeme koşullarıyla yetkili satıcılarımızda sizi bekliyor.
AutoCredit ile balon ödemenizi kredi dönemizin sonunda öderken, eşit ödeme planına göre %60’a varan düşük taksitler ile işinizi büyütmenin keyfini sürün. Üstelik geri alım garantisi ile de 3 yıl sonra yeni Volkswagen Ticari Araç’ınıza da sahip olabilirsiniz.
Günde 276 liraya Transporter ve günde 303 liraya Yeni Caddy sahip olmak artık mümkün. Hayalinizdeki modeli, 36 ay vade seçenekleri ve geri alım garantisi ile hayatınızda.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.
CADDY
Geri Alım Şartları
VW Finans’ın geri alım garantisi sunduğu VW Ticari Araç Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değeri tespit edilir. Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir. 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.
Sayfadaki araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Volkswagen Yetkili Satıcılarında Crafter hariç 2022 model tüm Volkswagen Ticari Araçlar için geçerli olup stoklar ile sınırlıdır.
Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. - Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır
Caddy modelinin ortalama CO2 salınımı 116-129 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,4 – 4,9 lt/100km değerleri arasındadır. Sayfadaki Caddy araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Aylık 9.100 TL taksit tutarı; 568.500 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Yeni Caddy 2.0 TDI 122 PS Style DSG için geçerlidir. Peşinat tutarı 227.400 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık ödeme tutarı 9.100 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 341.100 TL'dir. Faiz oranı aylık 2,39 yıllık 28,68'dir. Kredinin müşteriye toplam maliyeti 659.586 TL tutarındadır.
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
TRANSPORTER
Geri Alım Şartları
VW Finans’ın geri alım garantisi sunduğu VW Ticari Araç Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değeri tespit edilir. Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir. 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir.
Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.
Sayfadaki araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Volkswagen Yetkili Satıcılarında Crafter hariç 2022 model tüm Volkswagen Ticari Araçlar için geçerli olup stoklar ile sınırlıdır. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. - Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
Transporter modelinin ortalama CO2 salınımı 92 -107 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4 – 6,6 lt/100km değerleri arasındadır. Sayfadaki Transporter araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Aylık 8.273 TL taksit tutarı; 520.000 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Transporter City Van (2+1) Uzun Şasi 150PS için geçerlidir.Peşinat tutarı 208.000 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık ödeme tutarı 8.273 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 317.200 TL'dir. Faiz oranı aylık 2,39, yıllık 28,68'dir. Kredinin müşteriye toplam maliyeti 606.771 TL’dir.
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.

Volkswagen Ticari Araçlar

web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.