AutoCredit Kampanyası
Ticari Zeka: vdf AutoCredit fırsatlarıyla  
 
Volkswagen Ticari Araç sahibi olmaktır.  
 
Volkswagen Ticari Araçlar, vdf AutoCredit’in benzersiz ödeme koşullarıyla yetkili satıcılarımızda sizi bekliyor.
AutoCredit ile balon ödemenizi kredi dönemizin sonunda öderken, eşit ödeme planına göre %60’a varan düşük taksitler ile işinizi büyütmenin keyfini sürün. Üstelik geri alım garantisi ile de 3 yıl sonra yeni Volkswagen Ticari Araç’ınıza da sahip olabilirsiniz.
Günde 70 liraya Transporter ve günde 65 liraya Caddy sahip olmak artık mümkün. Hayalinizdeki modeli, 36 ay vade seçenekleri ve geri alım garantisi ile hayatınızda.
Hayallerinizdeki Volkswagen' e
sadece bir adım uzaktasınız.
AutoCredit hakkında ayrıntılı bilgi almak için formu doldurun, sizi dakikalar içinde arayıp bilgilendirelim.
Hangi yetkili servisten bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Ticari İletişim İzni Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
CADDY
Geri Alım Şartları
VW Finans’ın geri alım garantisi sunduğu VW Ticari Araç Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değeri tespit edilir. Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir. 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.
Sayfadaki araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Kampanya (26.06.2020 – 31.07.2020) tarihleri arasında kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında Crafter hariç 2020 model tüm Volkswagen Ticari Araçlar için geçerli olup stoklar ile sınırlıdır.
Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. - Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır
Caddy modelinin ortalama CO2 salınımı 92 -107 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4 – 6,6 lt/100km değerleri arasındadır. Sayfadaki Caddy araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Aylık 1.950 TL taksit tutarı; 186.000 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Caddy 2.0 TDI 102 PS EXCLUSIVE DSG için geçerlidir. Peşinat tutarı 54.400 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık ödeme tutarı 1.950 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 111.600 TL'dir. Faiz oranı aylık %0,89, yıllık %10,68'dir. Kredinin müşteriye toplam maliyeti 181.800 TL’dir.
VW Ticari Araç Auto Credit imkânından faydalanmak için 1 yıllık kasko ve 2 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin satın alınması zorunlu olup, bu bedeller kredi tutarına ilave edilmiştir. İlandaki araçta kasko bedeli 2.000 TL olup, kasko fiyatı kişiye göre farklılık göstermektedir. ** Uzatılmış garanti bedeli aracın beygir gücüne göre farklılık göstermekte olup tablodaki Caddy TDI 102 PS modeli için geçerli tutar yazılmıştır. Hesaplama 36 ay vadede 75.000 km. için yapılmıştır.
Hesaplamada gerçek kişi başvuruları için geçerli “toplam kredi tutarı x 0,005”, tüzel kişi başvurularda “1.100 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir.
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
TRANSPORTER
Geri Alım Şartları
VW Finans’ın geri alım garantisi sunduğu VW Ticari Araç Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değeri tespit edilir. Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir. 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir.
Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.
Sayfadaki araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Kampanya (26.06.2020 – 31.07.2020) tarihleri arasında kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında Crafter hariç 2020 model tüm Volkswagen Ticari Araçlar için geçerli olup stoklar ile sınırlıdır. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. - Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
Transporter modelinin ortalama CO2 salınımı 92 -107 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4 – 6,6 lt/100km değerleri arasındadır. Sayfadaki Transporter araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Aylık 2.110 TL taksit tutarı; 204.500 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Transporter City Van (2+1) Uzun Şasi 150PS için geçerlidir.
Peşinat tutarı 61.500 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık ödeme tutarı 2.110 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 124.745 TL'dir. Faiz oranı aylık %0,89, yıllık %10,68'dir. Kredinin müşteriye toplam maliyeti 200.705 TL’dir. VW Ticari Araç Auto Credit imkânından faydalanmak için 1 yıllık kasko ve 2 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin satın alınması zorunlu olup, bu bedeller kredi tutarına ilave edilmiştir. İlandaki araçta kasko bedeli 2.500 TL olup, kasko fiyatı kişiye göre farklılık göstermektedir. ** Uzatılmış garanti bedeli aracın beygir gücüne göre farklılık göstermekte olup tablodaki Transporter City Van (2+1) Uzun Şasi 150PS modeli için geçerli tutar yazılmıştır. Hesaplama 36 ay vadede 75.000 km. için yapılmıştır.
Hesaplamada gerçek kişi başvuruları için geçerli “toplam kredi tutarı x 0,005”, tüzel kişi başvurularda “1.100 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Volkswagen Ticari Araç
Fiyat listesi
Mobil uygulama
vw
vw

Volkswagen Ticari Araçlar web sitesinde; Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok modellerinin fiyat listesi, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz. Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok son fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.