AutoCredit Kampanyası

Ticari Zeka: vdf AutoCredit fırsatlarıyla
Volkswagen Ticari Araç sahibi olmaktır.
Volkswagen Ticari Araçlar, vdf AutoCredit’in benzersiz ödeme koşullarıyla yetkili satıcılarımızda sizi bekliyor.
AutoCredit ile balon ödemenizi kredi dönemizin sonunda öderken, eşit ödeme planına göre %60’a varan düşük taksitler ile işinizi büyütmenin keyfini sürün. Üstelik geri alım garantisi ile de 3 yıl sonra yeni Volkswagen Ticari Araç’ınıza da sahip olabilirsiniz.
Günde 109 liraya Transporter ve günde 112 liraya Yeni Caddy sahip olmak artık mümkün. Hayalinizdeki modeli, 36 ay vade seçenekleri ve geri alım garantisi ile hayatınızda.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ne  buradan ulaşabilirsiniz.
CADDY
Geri Alım Şartları
VW Finans’ın geri alım garantisi sunduğu VW Ticari Araç Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değeri tespit edilir. Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir. 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.
Sayfadaki araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Kampanya (01.06.2021 – 30.06.2021) tarihleri arasında kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında Crafter hariç 2021 model tüm Volkswagen Ticari Araçlar için geçerli olup stoklar ile sınırlıdır.
Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. - Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
Caddy modelinin ortalama CO2 salınımı 116-129 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,4 – 4,9 lt/100km değerleri arasındadır. Sayfadaki Caddy araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Aylık 3.730 TL taksit tutarı; 306.500 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Yeni Caddy 2.0 TDI 122 PS Style DSG için geçerlidir. Peşinat tutarı 122.600 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık ödeme tutarı 3.730 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 183.900 TL'dir. Faiz oranı aylık %1,69 yıllık %20,28'dir. Kredinin müşteriye toplam maliyeti 314.450 TL
VW Ticari Araç Auto Credit imkânından faydalanmak için 1 yıllık kasko ve 2 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin satın alınması zorunlu olup, bu bedeller kredi tutarına ilave edilmiştir. İlandaki araçta kasko bedeli 3.431 TL olup, kasko fiyatı kişiye göre farklılık göstermektedir. ** Uzatılmış garanti bedeli aracın beygir gücüne göre farklılık göstermekte olup tablodaki Yeni Caddy 2.0 TDI 122 PS Style DSG modeli için geçerli tutar yazılmıştır. Hesaplama 36 ay vadede 75.000 km. için yapılmıştır.
Hesaplamada gerçek kişi başvuruları için geçerli “toplam kredi tutarı x 0,005”, tüzel kişi başvurularda “1.300 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir.
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
TRANSPORTER
Geri Alım Şartları VW Finans’ın geri alım garantisi sunduğu VW Ticari Araç Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değeri tespit edilir. Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir. 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir.
Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır. Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.
Sayfadaki araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Kampanya (01.06.2021 – 30.06.2021) tarihleri arasında kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında Crafter hariç 2020 model tüm Volkswagen Ticari Araçlar için geçerli olup stoklar ile sınırlıdır. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. - Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
Transporter modelinin ortalama CO2 salınımı 92 -107 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4 – 6,6 lt/100km değerleri arasındadır. Sayfadaki Transporter araç renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.
Aylık 3.420 TL taksit tutarı; 270.000 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Transporter City Van (2+1) Uzun Şasi 150PS için geçerlidir.
Peşinat tutarı 108.000 TL, 36 ay vade seçeneğindeki aylık ödeme tutarı 3.420 TL, 36. ve son taksit tutarı ise 164.700 TL'dir. Faiz oranı aylık %1,69, yıllık %20,28'dir. Kredinin müşteriye toplam maliyeti 284.400 TL’dir. VW Ticari Araç Auto Credit imkânından faydalanmak için 1 yıllık kasko ve 2 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin satın alınması zorunlu olup, bu bedeller kredi tutarına ilave edilmiştir. İlandaki araçta kasko bedeli 3.000 TL olup, kasko fiyatı kişiye göre farklılık göstermektedir. ** Uzatılmış garanti bedeli aracın beygir gücüne göre farklılık göstermekte olup tablodaki Transporter City Van (5+1) 2.0 TDI 150PS modeli için geçerli tutar yazılmıştır. Hesaplama 36 ay vadede 75.000 km. için yapılmıştır.
Hesaplamada gerçek kişi başvuruları için geçerli “toplam kredi tutarı x 0,005”, tüzel kişi başvurularda “1.300 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir.
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

*Sitede gösterilen tüm görseller örnektir. Satışta olan modellerden farklılıklar gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satış ve servis noktalarımız ile iletişime geçiniz.

Volkswagen Ticari Araçlar

web sitesinde;

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni

Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Ticari Araç

Volkswagen Amarok

modellerinin

fiyat listesi

, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz.

Ticari Araç

Volkswagen Caddy

,

Ticari Araç

Yeni Volkswagen Transporter

,

Ticari Araç

Volkswagen Caravelle

,

Ticari Araç

Volkswagen Yeni Crafter

ve

Volkswagen Amarok

son

fiyat listesi

ve özelliklerini keşfedebilir

kampanya

ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.