Amarok Canyon
Bazıları için lüks amaç değil araçtır.
148.500 TL'den başlayan fiyatlarla
Amarok’u bir de onlardan dinleyin.
Slide 1 of 3
 • Bu yaşa kadar bir çok araç kullanmışlığım oldu fakat Amarok gibisini görmedim. Araçtan son derece memnunum şehir içi, şehir dışı, zorlu araziler, zorlu parkurlarda birebir en ideal araçtır şahsi fikrim. Şehir içinde sanki C segmenti bir araç kullanıyormuş gibi bir his veriyor insana o kadar rahat. Bu zamana kadar beni asla yormadı yalnız bırakmadı. Alacak kişilere gözü kapalı tavsiye ettiğim bir araçtır.

  Metin Coşkun
  Teknik Ressam
 • Tekstil işi ile uğraşıyorum Denizli'de oturuyorum. Volkswagen gerçekten kaliteli, konforlu ve güzel dizayn araç üretimi yapıyor, her şey mükemmel. Ticari olarak 2014 model Transporter, off-road için de 2015 model Amarok kullanıcısıyım. Evet Amarok her koşulda konforlu, dağda, çamurda, karda gidemiyeceği yer yok.

  Ahmet Üzümcü
  Tekstilci
 • Daha önce başka bir markada pikap kulanmıştım ve cok küt gibi arabaydı. Amarok’u alırken açıkcası biraz endişeliydim ama gerek süspansiyon gerek yol tutuşu olarak hic otomobili aratmıyor, yaklaşık 3 yılı aşkındır kulanıyorum, gayet memnunum. Asfaltta bir otomobili, dağlarda ise off-road arabasını aratmıyor.

  İbrahim Bayrak
  Tekstilci
Fiyat değişimi ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak ister misiniz?
Son güncellemeleri size gönderelim.
vw
Gücünü herkese göstermeye hazır
Amarok, premium bir araçtan beklediğin tüm özelliklere sahip.
vw
Dış görünüş kadar, iç görünüşe de önem verenlere
Sınırları zorlayan onlarca güçlü özelliğin sahibi Amarok Canyon, iç tasarımıyla zevk sahibi olduğunu gösteriyor.
Hayallerinizdeki Volkswagen' e
sadece bir adım uzaktasınız.
Amarok Canyon hakkında ayrıntılı bilgi almak için formu doldurun, sizi dakikalar içinde arayıp bilgilendirelim.
Hangi yetkili satış noktasından bilgi almak istersiniz?
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Ticari İletişim İzni Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Slide 1 of 4

Volkswagen Ticari Araç
Fiyat listesi
Mobil uygulama
vw
vw

Volkswagen Ticari Araçlar web sitesinde; Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok modellerinin fiyat listesi, yetkili servis ve satıcı ağına ulaşabilirsiniz. Volkswagen Caddy, Volkswagen Yeni Volkswagen Transporter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Yeni Crafter ve Volkswagen Amarok son fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.