Aracınızdaki konfor, sizin için daha iyi çalışma koşulları demektir. Daha iyi koşullarda çalışmak, yüksek verimlilik, yüksek kazanç getirir... Ticari araçlarda görmeye alışık olmadığınız bir çok konfor öğesi Transporter’da standart.

Yol bilgisayarı
Yolculuğunuza ait detay bilgiler yol bilgisayarınızda: Kaç kilometre yol aldığınız, ne kadar zamandır yolda olduğunuz, ortalama hızınız, aracınızın anlık ya da yolculuk süresindeki ortalama yakıt tüketimi, deponuzda kalan yakıtınızla mevcut hızda ne kadar yol alabileceğiniz...

Klimatik klima
Her zaman ideal koşullarla çevrilisiniz: Klima tüm Transporter modellerinde standart... Size dört mevsim istediğiniz sıcaklığı sağlıyor.

Hız Sabitleyici
Tüm Transporter modellerinde hız sabitleyici standart. Aracınızla gitmek istediğiniz hızı, hız sabitleyici üzerinden sabitlyerek, herhangi bir pedala basmanıza gerek kalmadan sürekli aynı hızda ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz hız sabitleyici kolu üzerinden sabitleyeceğiniz hızı arttırıp düşürebilirsiniz.

Elektrik kumandalı, ısıtmalı yan aynalar
Ticari araç sürücüleri için özellikle park anında yan aynaların önemi büyük. Bu nedenle Transporter’da elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar da standart. Böylece camı açmanıza gerek kalmadan, oturduğunuz yerden kolayca ayna ayarı yapabilirsiniz. Ayrıca yan aynaların ısıtma özelliği sayesinde çok soğuk havalarda bile arka görüşünüz kısa sürede açılıyor.

Uzaktan kumandalı merkezi kilit
Transporter’da uzaktan kumandalı merkezi kilit sayesinde elleriniz doluyken bile tüm kapıları kolayca açıp kilitleyebiliyorsunuz.


7 ileri DSG Otomatik Vites
7 ileri DSG vites teknolojisi, vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleri ile sürüş konforunu artırıyor. DSG teknolojisi, manuel vitesin düşün yakıt tüketimini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığı ile birarada sunuyor.
MP3 CD çalarlı, Aux-in girişli radyo
Hem MP3 hem de CD çalma imkanı sunan müzik sisteminde üstün ses kalitesi sizi bekliyor.

Direksiyon kumandalı, CD ve MP3 çalarlı, Aux-in girişli radyo

Yeni dizayn gösterge paneli

Deri kaplı vites kolu

Radyo kumandalı, 3 kollu, deri kaplı direksiyon simidi

Elektrik kumandalı ön camlar