Transporter City Van

Transporter City VanRenk Seçenekleri

Kapasite ve BoyutlarHem yük, hem yolcu taşımak için ideal. Farklı şasi seçenekleriyle, ticari hayatın çok yönlü taleplerine mükemmel cevap veriyor. İhtiyaca göre arka koltuklar tamamen sökülebiliyor..

Volkswagen Transporter’ın yenilenen TDI® motoru şimdi 180 PS güç üretiyor. Saatte 191 km hıza ve 0’dan 100 km’ye sadece 11.3 saniyede ulaşan Transporter 180 PS, yolu daha güçlü kavrayan geniş tabanlı lastikleri ve alüminyum alaşımlı Thunder jantlarıyla çok da göz alıcı...180 PS güç , Transporter City Van ve Camlı Van modellerinde sunulmaktadır.

Artık City Van modellerinde isterseniz kolayca sökülüp takılabilen koltukları çıkartarak, arka alanı tamamen yük alanı olarak da kullanabilirsiniz

Bütün diğer Transporter modellerinde olduğu gibi Transporter City Van modelleri de standart elektrik kumandalı cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar ve uzaktan kumandalı merkezi kilitten oluşan konfor paketi ile sunuluyor.
ESP, ABS, EDL, ASR, EBC, , BAS, ani frenlemelerde yanan dörtlü flaşörler, ön ve arka viraj denge çubukları ve Sürücü hava yastığından oluşan güvenlik paketi de standart.