Transporter

Transporter

Daha iyisini yaptık.

Daha keskin hatları, göz alıcı yeni tasarımı ve yüksek tork üreten güçlü motoruyla Yeni Transporter, Türkiye yollarına çıktı Daha iyisini isteyenler, herşeyin daha iyisini Yeni Transporter'da bulacak.

Transporter Camlı Van ile her türlü iç yapılandırmaya uygun modelleri bulabilirsiniz. Her tarafı camlı Transporter modellerinde, farklı koltuk konfigürasyonları da seçenekler arasında.
Transporter Camlı Van Ayrıntılı Bilgi İçin...
Transporter Camlı Van
Transporter City Van Hem yük, hem yolcu taşımak için ideal. Farklı şasi ve koltuk seçenekleriyle, ticari hayatın çok yönlü taleplerine mükemmel cevap veriyor. İhtiyaca göre arka koltuklar tamamen sökülebiliyor..
Transporter City Van Ayrıntılı Bilgi İçin...
Güçlü, sağlam, tutumlu... Hem konforunuz yerinde, hem yükünüz güvende. Düz dış yan panelleri sayesinde araç üstü görsel uygulamalara tam uyumlu.
Transporter Panel Van Ayrıntılı Bilgi İçin...
Transporter Panel Van
Transporter Pikap Güçlü, konforlu ve çok dayanıklı:12 yıl paslanmazlık garantisiyle "açık fark" yaratıyor. Çift kabin ve tek kabin seçeneği, yüküne, kendine değer verenlerin birinci tercihi.
Transporter Pikap Ayrıntılı Bilgi İçin...
En iyisini isteyenler için her şeyi sunan Transporter, şimdi daha konforlu. Gövde rengi tampon, yan aynalar, alüminyum alaşımlı jantlar, karartılmış arka camlar, park sensörü ve fazlası Transporter Comfortline’da.
Transporter Comfortline Ayrıntılı Bilgi İçin...
Transporter Comfortline