• Anahtar Teslim Prestij
  • Dış Görünüm
  • Premium Konfor
  • Koltuk
  • İç Donanım
  • Crafter Ayrıcalıkları
  • Motor
  • Güvenlik
  • Koltuk Konfigürasyonları

CRAFTER PREMIUM

SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR MASAYA YATIRILDI VE EKSİKSİZ ÇÖZÜMLERE DÖNÜŞTÜ.

Crafter Premium’da konfor dolu bir yolculuk için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Koltuklar arasında yer alan şık ahşap masa, masalarda bardaklık ve telefon koyma bölümü... Hepsi konuklarınızın kendini özel hissetmesi için tasarlandı.

Dış Görünüm

CRAFTER
Crafter VIP
Gövde rengi tampon Alüminyum alaşımlı jant Sürücü kontrollü otomatik acil çıkış kapağı Gizli sistem otomatik kapı Karartılmış arka camlar Çift akü Metalik renk (siyah ve gri) Otomatik basamak

Premium Konfor

Özel taban kaplaması

Suya dayanıklı ve yüksek mukavemeti Plywood taban kaplaması kolay temizlenebilir ve uzun ömürlüdür.

Özel taban kaplaması

Premium Perde

Crafter, iç tasarımına uyumlu olarak hazırlanmış perdeleri ile şık bir dünya yaratır.

Premium Perde

Alcantara kumaş kaplamalı
iç trimler

Crafter Premium’daki iç tasarım ayrıcalıklarından biri de, çok özel bir işçiliğin ve malzemenin ürünü olan Alcantara kaplama. İçerideki ambiansı benzersiz kılan Alcantara ile yolculuklar da benzersiz…

Alcantara kumaş kaplamalı
iç trimler
Koltuk
KOLÇAKLARDA USB GİRİŞİ
(TELEFON ŞARJI)
KOLTUK ALTI AYDINLATMALI
ve
OPSİYONEL MASALI
3 NOKTALI EMNİYET KEMERİ
GENİŞ DİZ MESAFELİ
ve
KONFORLU DERİ KOLTUKLAR
(BUSINESS CLASS)

İç Donanım

USB girişli 19” ekran

Crafter Premium’da standart olarak sunulan DVD oynatıcılı ve USB girişli ekran, misafirlerinizin sıkılmadan yolculuk etmelerini sağlar.

USB girişli 19” ekran

Standart Buzdolabı

Bazen en sıcak karşılama, soğuk bir içecekle başlar. Konuklarınızın isteklerine cevap verebileceğiniz buzdolabı da Crafter Premium’daki ayrıcalıklarınızdan biri.

Standart Buzdolabı

İlave yolcu bölümü fanlı ısıtıcı

Crafter’ın yolcu bölümünde bulunan fanlı ısıtması sayesinde daha hızlı ve etkin bir ısıtma gerçekleşir. Yolcuların konforu kışın da devam eder.

İlave yolcu bölümü
fanlı ısıtıcı

Ön ve ortadan üflemeli klima

Yüksek soğutma kapasitesi ve hava debisiyle araç içi soğutma işlemini en ekonomik şekilde yerine getirir. Özellikle daha yüksek sıcaklık bölgelerinde, soğuk havanın daha hızlı ve homojen yayılmasını isteyenler için ideal çözüm.

Ön ve ortadan
üflemeli klima

Crafter Ayrıcalıkları

Dikiz aynasına entegre
geri dönüş kamerası
ve mesafe sensörü

Crafter Premium’un dikiz aynasına entegre geri görüş kamerası, aracın arkasında kalan kısmı daha kolay kontrol etmenizi sağlayan bir sistem. Geri vitesle birlikte aktif hale gelen ekranla, çok daha güvenli park edebileceksiniz. Arka tamponda bulunan park sensörleriyle nesneleri algılayarak sesli uyarı yaparak daha güvenli park etmenizi sağlar.

Dikiz aynasına entegre
geri dönüş kamerası
ve mesafe sensörü

Radyo kumandalı direksiyon

Çok fonksiyonlu direksiyonu sayesinde USB, Aux-in ve SD kart girişili ve bluetooth özellikli radyo hemen elinizin altında.

Radyo kumandalı
direksiyon

Hız sabitleyici

Hız sabitleyici, aracın belirlenen hızda gaz pedalına basılmadan konforlu bir şekilde sürülmesini ve yakıt tüketiminin düşmesini sağlıyor.

Hız sabitleyici

Körüklü ve ısıtmalı sürücü koltuğu

Crafter’da standart olarak sunulan koltuk ısıtma sistemi, soğuk günlerde bile konforunuzu garanti ediyor. Sürücü koltuğunun hem oturma, hem sırt bölgelerinde bulunan ısıtıcılar kışı unutturuyor.

Körüklü ve ısıtmalı
sürücü koltuğu

USB, SD cardve Aux-in girişli
bluetooth özellikli radyo

CD ve MP3 çalarlı, Aux-in girişli radyo sayesinde dilediğiniz ortamdan sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

USB, SD cardve Aux-in girişli
bluetooth özellikli radyo

Vites öneri sistemi

Vites öneri sistemi optimum vites kademesini önererek yakıtın en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Vites öneri sistemi

Motor

1 depo ile 950 km

BiTDI motor teknolojisi, yakıt ekonomisi konusunda da standartları yükseltiyor. 75 litrelik deposuyla 950 km yol alan çift turbo beslemeli motorun yanı sıra vites öneri özelliği ve hız sabitleyici sayesinde de yakıt tüketiminiz önemli oranda azalıyor. 2 litre hacimli motor daha az yağ tüketerek de kazandırmaya devam ediyor. Crafter’da her bakımda yalnızca 7 litre yağ değiştiriliyor.

163ps güç ve 400nm tork çift turbo

Crafter, 2.0 TDI çift turboşarjlı motoruyla 163 PS güç ve 400 Nm değerine sahiptir. Yüksek güç ve tork değeri ile performans sunan motor, düşük hacmi sayesinde de yakıt tüketimini azaltmaktadır.

Güvenlik

ESP

ESP, virajlar ve ani manevralar gibi aracın dengesini bozacak durumlarda hassas sensörleri sayesinde otomatik olarak devreye girerek aracın yoldan çıkmasını veya savrulmasını önleyen önemli bir aktif güvenlik sistemidir. Yolun eğim ve kayganlık durumuna göre, her tekerlek için milisaniyeler içerisinde ayrı ayrı frenleme yaparak aracın dengede kalmasını sağlar. Direksiyon hakimiyetini artırarak, yüksek hızlarda dahi tam kontrol sunar.

BAS

Acil frenleme gerektiren durumlarda frenlere destek sağlayan sistemdir. Ani frenleme yapmak zorunda kaldığınızda frenleme etkisi artırılarak fren mesafenizi kısaltır.

Hillholder

Yokuşta kalkış yapabilmek için ayağınızı fren pedalından kaldırıp gaz pedalına basana kadar geçen 1.5-2 saniyelik sürede sistem frenleme basıncını korur ve aracın kayması engellenir. Sağlanan güvenliğin yanı sıra aracınızın debriyaj ömrü de uzamış olur.

Dört tekerlekte disk fren

Her türlü yol koşulunda daha iyi frenleme sağlanır. Ön fren diskleri, frenleme etkinliğini artırmak için havalandırmalı tiptir. El freniyle duruşları daha güvenli hale getirmek için arka frenlerde disk frenlere ilave olarak kampana sistemi de mevcuttur.

EBC

Vites küçülttüğünüzde ya da aniden gaz kestiğinizde, kısa süreli olarak motor devrini yükselterek aracınızın öne doğru yığılmasını engeller.

Prefill

Acil durumlarda fren yapabilmek için ayağınızı aniden gaz pedalından çektiğinizde balatalar disklere yaklaşır, böylece fren süresi ve mesafesi kısalır.

Yağmurda fren desteği

Ön sileceklerin çalıştırılması ile birlikte balatalar her 5 dakikada 1 kez disk yüzeyine yaklaştırılarak kurutulur. Yağmurlu havalarda dahi balatalarınız kuru kalacağından fren mesafeniz kısalır.

Çarpışma anında katlanabilen direksiyon kolonu ve pedallar

Olası bir kaza sonrası aracın içinde sıkışmanızı engelleyerek rahatça araç dışına çıkabilmenizi sağlıyor.

Koltuk Konfigürasyonları

9+1 (Masalı)
9+1 (Bagajlı)
10+1 (Masalı)
10+1 (Bagajlı)