Crafter Turizm Crafter Turizm, rekabetin yoğun, hizmet kalitesinin önemli olduğu turizm sektöründe en güçlü kozunuz. Yenilenen üst yapısı ile bagajlı 13+1 ve 16+1 yolcu seçenekleri sunuluyor. Katlanır masa, file, askılıklı ve yatma özelliğine sahip yeni dizayn turizm tipi koltukları ile rahat bir yolculuk yaşatıyor. Konfora olduğu kadar güvenliğe de önem veriyor, yolcu bölümündeki tüm koltuklarda emniyet kemeri bulunuyor.
Crafter Turizm Ayrıntılı Bilgi İçin...

Benzersiz tasarımı, rahatlığı ve üstün teknolojisiyle yıllar boyu kazandıracak güçlü ortağınız. Mükemmel güvenlik donanımı ve konforuyla her zaman ilk tercih olmaya hazır. Farklı koltuk yerleşimleriyle 13+1,14+1, 15+1, 16+1, 19+1 ve 22+1 yolcu kapasitelerine sahip ve 19+1 yolcu taşıyabilme olanağını arka aksta çift tekerleğe ihtiyaç duyulmadan sunuyor.
Crafter Servis Ayrıntılı Bilgi İçin...
Crafter Servis

Crafter Okul Bu servis her okuldan tam not alacak... Sahip olduğu üstün güvenlik düzeyiyle okul yönetimleri ve okul aile birliklerinin ilk tercihi olacak! Farklı koltuk yerleşimleriyle 16+1 , 18+1 ve 22+1 taşıma kapasitesi seçenekleri ve okul taşıtı mevzuatına uygun ekipmanıyla Crafter Okul'unuz hemen çalışıp kazandırmaya hazır.
Crafter Okul Ayrıntılı Bilgi İçin...

Akılcı çözümlerle donatılan Crafter Hat, standartları görülmemiş ölçüde yukarı çekiyor. Araç içinde rahatça ilerlemeye ve ayakta durmaya imkan tanıyan yüksek tavan, ayakta duran yolcular için tutunma barları ve lüks koltukları ile Crafter farkını hemen ortaya koyuyor. Arka aksta tek tekerlekle 13+1 ve 14+1 yolcu kapasitesine sahip olan Crafter Hat, sürücüsü için olağanüstü cömert: Sürücü hava yastığı, joystick vites, ergonomik, yorgunluğu en aza indiren sürücü koltuğu, şık ve estetik direksiyon ve ön konsol keyifle çalışmanızı sağlıyor.
Crafter Hat Ayrıntılı Bilgi İçin...
Crafter Hat