Crafter

Yeni Crafter

Her şey kazanmanız için hesaplandı.

Güçlü ve ekonomik motor: Yüzde 14 daha fazla tork, yüzde 12 daha az yakıt tüketimi

Güçten taviz vermeyen Crafter’ın 163 PS güç üreten motoru, 400 Nm ile bir önceki Crafter’a göre % 14 daha fazla çekiş gücü sağlıyor. Crafter’da Transporter ve Amarok’ta sunulan kendini ispatlamış Common Rail doğrudan püskürtmeli, güçlü ve yakıt yönünden verimli dört silindirli 2.0 TDI çift turbo dizel motor sunuluyor. Üstelik Euro 5 egzoz emisyon standartlarına uygun motoru ile çevre dostu.

Tüm yolculukları keyfe dönüştürüyor.

Crafter’ın sürücü koltuğuna oturur oturmaz aradığınız rahatlığı bulacaksınız. Çok fonksiyonlu direksiyonu sayesinde USB, Aux-in ve SD card girişli ve bluetooth özellikli radyo ve yol bilgisayarı gibi birçok elektronik donanım hemen elinizin altında. Konfor donanımlarıyla uzun yolculuklarda ve yoğun trafikte bile sizi yormayan Crafter, lüks segment koltuklarıyla yolcularınızı da rahat ettiriyor.

Türkiye’ye Özel İç Tasarım: Yeni Lüks Segment Koltuklar ile Yolculuklar Daha da Konforlu

İç dizayn ve donanım geliştirme çalışmaları, Volkswagen Ticari Araç garantisi ile Türkiye’ye özel olarak geliştirilen Crafter’ın yolcu bölümünde özel olarak tasarlanmış, üretilmiş ve sertifikalandırılmış lüks segment koltuklar kullanılıyor. Suya karşı korunaklı Plywood taban koruması ve opsiyonel olarak sunulan türbin tavan ile aydınlatmalı tavan raf sistemi,el bagajlarına geniş bir yükleme alanı yaratır. Geceleri de göz yormayan aydınlatmasıyla konforlu bir yolculuk sunar.

Sınıfının En Uzun Garanti Değerleri: Crafter Mekanik Garantisi Artık 2+1 Yıl

Benzersiz kalite, mutlak güvenirlilik ve gerçek ekonomiyi temsil eden Alman mühendisliğinin en güçlü ürünü olan Crafter 12 yıl paslanmazlık, 3 yıl boya, 2 yıl sınırsız + 1 yıl için 250.000 km ile sınırlı mekanik garantisi ile sınıfının en uzun garanti değerlerini sunuyor.

Şimdi size kendinizi çok güçlü hissettirecek bir aracınız var: Crafter. Yeni nesil motorunun artan çekiş gücü ve %12’ye varan daha az yakıt tüketimi ile çok avantajlı. Sizin ve yolcularınızın rahatı için her ayrıntı düşünüldü.

Standartları yükseltiyor.

Crafter, sunduğu standart donanımlarla sınıfında tek.

 • Körüklü ve ısıtmalı sürücü koltuğu
 • Radyo kumandalı direksiyon
 • Ön sis farı
 • Hız sabitleyici
 • Konforlu yolcu koltukları
 • Arka park sensörü
 • USB, SD card ve Aux-in girişli bluetooth özellikli radyo
 • Suya dayanıklı Plywood taban kaplaması
 • Vites öneri sistemi
 • Herkes Crafter’ın keyfini sürüyor.


  Crafter Panel Van Modeli


  Crafter Minibüs Modelleri Ayrıntılı Bilgi İçin...
  Crafter Panelvan Modeli Ayrıntılı Bilgi İçin...