Büyük bir mekan size daha fazla yaşama alanı sunar. Bunun Volkswagen mükemmelliğiyle şekillendirildiğini düşünün... İşte size binek araç konforunu sunan büyüleyici bir ticari araç.

Standart olarak sunulan klima sistemlerinin hem sürücü, hem de yolcu bölümünden üfleme özelliği sayesinde, yolcu bölümünde de etkin iklimlendirme sağlanır. Arka tavana entegre klima modülü sayesinde, yolcu bölümünden de iklimlendirme ayarları yapılabilir.

Caravelle'deki klima sistemlerine sadece istediğiniz sıcaklığı girmeniz yeterlidir.
Klima sistemi gerekli fan ayarını ve ısı miktarını otomatik olarak ayarlar. Caravelle modelimizde klimatronik klima standart olarak bulunmaktadır.

Yolcu bölümündeki yan camlarda bulunan stor perdeler, hem güneş ışınlarından korunmanızı sağlıyor, hemde istediğiniz zaman araç dışından görünmenizi engelliyor.

Entegre antenli, elektrik kumandalı, ısıtmalı ve katlanabilir gövde rengi yan aynalar, Caravelle’deki etkileyici konfor ekipmanlarından sadece biri. Caravelle Comfortline modelinde otomatik sağ kayar kapı standart olarak sunulmakta: Hem uzaktan kumanda üzerinden, hem de ön panel üzerinden kumanda edebilirsiniz. Ayrıca, kapı koluna hafifçe dokunarak da kapının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Caravelle'in tüm modellerinde hız sabitleyici standart. Aracınızla gitmek istediğiniz hızı, hız sabitleyici üzerinden sabitlyerek, herhangi bir pedala basmanıza gerek kalmadan sürekli aynı hızda ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz hız sabitleyici kolu üzerinden sabitleyeceğiniz hızı arttırıp düşürebilirsiniz.

7 ileri DSG Otomatik Vites
7 ileri DSG vites teknolojisi, vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleri ile sürüş konforunu artırıyor. DSG teknolojisi, manuel vitesin düşün yakıt tüketimini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığı ile birarada sunuyor.

Direksiyon kumandalı, CD ve MP3 çalarlı, Aux-in girişli radyo

Ön ve arka park mesafe kontrolü

Radyo kumandalı, 3 kollu, deri kaplı direksiyon simidi