Caravelle Comfortline

Caravelle ComfortlineRenk Seçenekleri

Kapasite ve BoyutlarComfortline modelimizde Trendline modelinden farklı olarak aşağıdaki donanımlar bulunmaktadır.

Volkswagen Caravelle'in yenilenen TDI® motoru tam 180 PS güç üretiyor Caravelle 180 PS, prestijinizi saatte tam 191 km hızla taşıyor. Dahası, bu güce hükmetmenizi sağlayacak güvenlik donanımında ESP de standart olarak sunuluyor.
Caravelle'deki klima sistemlerine sadece istediğiniz sıcaklığı girmeniz yeterlidir. Klima sistemi gerekli fan ayarını ve ısı miktarını otomatik olarak ayarlar.Klimatronik klima Comfortline modelimizde standart olarak sunuluyor. Size dört mevsim istediğiniz sıcaklığı sağlıyor.
Standart sunulan yol bilgisayarı sayesinde merak ettiğiniz ( anlık yakıt sarfiyatınız; 100 km ortalama yakıt sarfiyatınız vb.. ) bilgilere erişebilme kolaylığı sunuyor.
Caravelle Comfortline modelinde otomatik vites seçeneği sizi bekliyor: Otomotik vites sayesinde, sadece gaz ve fren pedalları üzerinden hızınızı ayarlayarak, vites değiştirme mecburiyetinden kurtulacaksınız. Caravelle Comfortline'da sunulan 7 ileri DSG vites seçeneği ile manuel vites kullanım keyfini de sürdürebilirsiniz.

Hız sabitleyici sayesinde hızınızı sabitleyin, gaz pedalına basmadan belirlediğiniz hızda ilerleyin. Hız sabitleyici ; frenleme yaptığınızda, vites değiştirdiğinizde veya sistemi kapattığınızda devre dışı kalmaktadır.
Sonsuz sürüş keyfi deri direksiyon ve vites topuzu ile daha da mükemmelleşiyor.Ön konsola entegre joystick vites kolu, hem kullanım kolaylığı hemde şıklık sunuyor. Kolçaklı sürücü koltuğu ve joystick vites kolu sayesinde vitesi değiştirmek daha da kolay.