Caddy

CaddyCross Caddy
Yeni Caddy Team, Caddy ailesinin standart olarak sunduğu üstün donanımlara ek özellikleriyle tüm yolculuklarınızı mükemmele dönüştürüyor. Koltuk kumaşından gövde rengi tampon ve yan aynalarına kadar her detayıyla şıklık sunan Yeni Caddy Team, otomatik yanan farları ve otomatik kararan iç dikiz aynası gibi birçok özelliğiyle çıkılan her yolculuğu daha güvenli hale getiriyor, düşük yakıt tüketimiyle her zaman kazanmanızı sağlıyor.

Yeni Caddy Team Ayrıntılı Bilgi İçin...

Cross Caddy
Yeni Cross Caddy, keskin dış hatlarının verdiği güçlü görüntüsünü özel aksesuarlarıyla pekiştiriyor. Sportif çamurluklar, Cross tampon kiti ve gümüş renkli tavan raylarıyla başlayan görsel şölene; 16” spor tasarım jantlar, karartılmış arka camlar ve karartılmış arka farlar eşlik ediyor. Cross Caddy’nin farkı ilk görüşte hissediliyor.

Yeni Cross Caddy Ayrıntılı Bilgi İçin...

Caddy Team
Caddy şık tasarımını sınıfının standartlarını yükselten donanımı ile pekiştiriyor. Gövde rengi tampon, yan aynalar ve kapı kolları ile kusursuz bi güzelliğe sahip olan Caddy, ESP, ASR, EBC ve Hill Holder gibi güvenlik donanımlarıyla güveninizi kazanıyor. Caddy, sunduğu sayısız özelliği ile unutulmaz bir sürüş keyfi yaşatıyor.

Caddy Comfortline Ayrıntılı Bilgi için....

Caddy Sportline
Yeni Caddy Sportline’ın TDI teknolojisine sahip 2.0 litre hacimli motoru, 1750-2500 devir aralığında 320 NM tork üreterek mükemmel çekiş sağlıyor. Maksimum hızı 186 km/s olan ve 10.1 saniyede 100 km/s hıza ulaşan Caddy Sportline, DSG otomatik vitesin kesintisiz vites geçişleri sayesinde yakıt tasarrufundan ödün vermiyor.

Yeni Caddy Sportline Ayrıntılı Bilgi için....

Caddy Maxi Team
Caddy Maxi Van, işiniz ne olursa olsun keyfe dönüştürüyor. Geniş iç hacmi ve karakteristik Volkswagen DNA’sına uygun iç ve dış özellikleriyle, Caddy Maxi Van ile rahatça çalışıp, rahatça kazanıyorsunuz.
Caddy Maxi Van Ayrıntılı Bilgi İçin...