Caddy Maxi Van

Caddy Maxi VanMotorlar
1.6 TDI 102 PS

Motorlar
2.0 TDI 140 PS

Motorlar
1.6 TDI 102 PS

Motorlar
1.6 TDI 102 PS

Motorlar
1.6 TDI 102 PS

Caddy Maxi Van : "Ticaret şimdi rahata kavuşuyor!"

Ferah iç tasarımı, yükleme-boşaltma rahatlığıyla Caddy Maxi Van ile çalışmaktan zevk alacaksınız. Güçlü ve pratik... Sağladığı kullanım rahatlığıyla her işin altından kolayca kalkıyor.

Asimetrik arka kapılar

Caddy Maxi Van'ın asimetrik arka kapıları ve sağ kayar kapısı yükleme - boşaltma işlemini kolaylıkla yapabilmeniz için tasarlandı. Asimetrik kapılar 90°-180° açılabilme özelliğiyle çok fonksiyonel. Arka kapıların asimetrik olması dikiz aynasında arka görüşünüzü rahatlatıyor. Ayrıca dar alanda park ettiğinizde, sadece küçük kapıyı kullanarak yükleme-boşaltma yapabiliyorsunuz.
Sınıfının en yüksek yükleme hacmi: 4.2 m³

Yükleme hacmi çok büyük. Artık çok daha fazla yük taşımak için daha az sefer yapacaksınız. Volkswagen Caddy Maxi Van'ın 4.2m³'lük büyük yükleme hacmi, 888kg'lık taşıma kapasitesiyle çalışmak her anlamda kazançlı.

Sadece yükleme hacminin büyüklüğü değil, yükleme alanının daha da geniş olması işinizi kolaylaştırıyor. Caddy Maxi Van'ın 236 cm'lik yükleme uzunluğu çok fazla yükü taşıyabilmenizi sağlar.
Yükünüz için de güvenlik

Plastik ayırma duvarı ve yükünüzü sabitlemek için kullanacağınız 8 adet yük kancası hem yükünüzün hem de sizin güvenliğinizi sağlıyor: Plastik ayırma duvarı, frenleme sırasında yüklerin öne doğru gelmesini engelleyerek sizin ve yolcularınızın güvenliğine katkıda bulunuyor. Yüksek kalitedeki yük kancaları yükünüzü güvenli bir şekilde taşımanızı sağlıyor.