Caddy Maxi Kombi

Caddy Maxi KombiMotorlar
1.6 TDI 102 PS

Motorlar
2.0 TDI 140 PS

Motorlar
1.6 TDI 102 PS

Motorlar
1.6 TDI 102 PS

Motorlar
1.6 TDI 102 PS

Caddy Maxi Kombi : "Dile benden ne dilersen!"

Caddy Maxi Kombi binek aracın şık tasarımını, konforunu ve güvenliğini ticari araçla birleştiriyor.

Caddy Maxi Kombi
Ailenize, işinize daha fazla yer artık Caddy Maxi Kombi'de. Caddy Maxi Kombi,Caddy Kombi'den 47 cm daha uzun ve bagaj hacmi yaklaşık 0.7 m³ daha fazla...

Arka yolcu bölümünde 5 cm arttırılan diz mesafesi sayesinde artık yolcularınız daha da rahat.
Klimatik Klima Aracınızın içini olmasını istediğiniz sıcaklığa ayarlamanız yeterli. Klimatik klima sistemi ayarlanan sıcaklığa göre araç içi sıcaklığını otomatik olarak kontrol altında tutar.

Yol bilgisayarı Yolculuğunuza ait detay bilgiler yol bilgisayarınızda: Kaç kilometre yol aldığınız, ne kadar zamandır yolda olduğunuz, ortalama hızınız, aracınızın anlık ya da yolculuk süresindeki ortalama yakıt tüketimi, deponuzda kalan yakıtınızla mevcut hızda ne kadar yol alabileceğiniz... Ayrıca yol bilgisayarınız, belirlediğiniz hıza ulaştığınızda hem ekran üzerinden, hem de sesli olarak uyarı verme özelliğine sahip.

Akıllı arka cam silecekleri Volkswagen Caddy'nizin ön cam silecekleri çalışırken geri vitese aldığınıza, arka cam sileceği otomatik olarak çalışır.

Fonksiyonel ve güvenli arka koltuklar Katlanıp öne yatırılarak sabitlenebilen arka üçlü koltuk sayesinde daha da geniş yükleme hacmi sağlanabiliyor: Arka üçlü koltuk tekli ve ikili olarak iki parçadan oluşuyor. Dilerseniz bu parçaları ayrı ayrı katlayıp öne yatırarak, 2 yada 3 yolcuyla da ekstra yükleme hacmi yaratabiliyorsunuz. Koltukların yükün üzerine devrilmesini engelleyen sabitleme çubuklarının yanı sıra, yük bölümündeki 4 adet yük kancası güvenliğinize katkıda bulunuyor.

Eşya gözleri ve cepleri Caddy Kombi'de sürücü koltuğu atında çekmeceli bölme ve orta panelde 4 adet bardak tutucu yer alıyor. Arka yolcu bölümünde tabandaki 2 adet eşya gözünden de yararlanabilirsiniz.

Rahat görüş Yukarı doğru açılan tek parça bagaj kapağı ve daha alçak orta yolcu koltuk başlığı sayesinde arka görüşünüz son derece rahat...

Tek ve çift kayar kapı seçeneği İhtiyacınıza göre, tek ya da çift kayar kapılı modelimizi seçebilirsiniz. Çift kayar kapılı modellerde, yakıt deposu açıkken bile sol kayar kapının rahatlıkla açılmasını sağlayan özel bir mekanizma bulunmaktadır. Arka sırada oturan yolcuların gerektiğinde sol taraftanda inebilmesini sağlayabilmek için tek kayar kapılı Caddy Kombi'nin sürcü koltuğu öne katlanabilme özelliğine sahiptir.

Caddy Maxi Kombi TDI® özel donanımı

   • Sürücü ve yolcu güneşliklerinde makyaj aynaları
   • Halı taban kaplaması
   • Sadece Caddy Kombi TDI® modelinde yük bölümünde pandizot