30.03.2008

Caddy Maxi Türkiye'de

Volkswagen Caddy’nin uzun versiyonu Caddy Maxi Türkiye’de pazara sunuldu. Standart Caddy’e oranla 47 cm daha uzun olan Caddy Maxi’nin Van ve Kombi olmak üzere 2 versiyonu bulunuyor. Geniş iç hacmi, güçlü ve dinamik dış görünümü ile pek çok artıyı bünyesinde bulunduran Volkswagen Caddy Maxi Türkiye’de pazara sunuldu.


Standart Caddy’e oranla 47 cm daha uzun olan Volkswagen Caddy Maxi sadece genişliği ile değil fonksiyonelliği ile de göz dolduruyor. Caddy Maxi Panel Van özellikle dağıtım filolarının ihtiyaçlarına yönelik standart donanım paketi ve özel fiyatı ile Türkiye pazarına sunuluyor. 4.2 m3 ile sınıfının en yüksek yükleme hacmine sahip olan Caddy Maxi Panel Van, özellikle Caddy ve Transporter segmenti panel van modelleri arasındaki yükleme hacmi boşluğunu dolduruyor. Şehir içi dağıtım filoları için çok önemli olan yüksek hacim, düşük dönüş dairesi çapı ve ekonomik motor Caddy Maxi Panel Van’ı segmentinde önemli bir yere taşıyor.


236 cm’lik yükleme uzunluğu ve 888 kg’lık taşıma kapasitesine sahip olan Caddy Maxi Panel Van’ın bir diğer özelliği de bir Euro paletin uzunlamasına yüklenmesine olanak sağlayan tekerlek davlumbazları arasındaki yükleme genişliğinin 1170 mm olması. Caddy Maxi Panel Van ile farklı sektör ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel donanımlı araçların oluşturulabilmesi de mümkün. Caddy Maxi’nin 5 koltuklu Kombi versiyonu ise 1,6 m3 bagaj hacmi ve standart Caddy Kombi’ye oranla 50 mm artırılan arka koltuk diz mesafesi ile daha geniş ve konforlu bir iç hacim sunuyor.