4 Nisan 2014 tarihi itibariyle geçerli olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesidir.4 Nisan 2014 tarihi itibariyle geçerli olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesidir.4 Nisan 2014 tarihi itibariyle geçerli olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesidir.4 Nisan 2014 tarihi itibariyle geçerli olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesidir.4 Nisan 2014 tarihi itibariyle geçerli olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesidir.


Plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli, trafik tescil hizmet bedeli, damga vergisi dahil fiyatlar olup, müşteri talebi veya resmi makamların uygulamaları nedeniyle değişkenlik gösterebilir. Trafik tescil işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde yetkili satıcı tarafından yapılabilmekte olup, yetkili satıcıdan hizmet alınması halinde trafik tescil işlemlerine ilişkin bedeller müşteri tarafından ödenir.

- Trafik tescil işlemleri masrafları içerisinde trafik sigorta masrafı yer almamaktadır. Bu bedel, müşteri tarafından karşılanacaktır.
- Yürürlükte olan uygulamalardaki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi, masraflar ve fiyat değişikliklerinden müşteri sorumludur.
- Fiyatlar () cinsindendir.

  >> 2013 Fiyat Listesi için tıklayınız.

 Fiyat Listesini Yazdır